Technologijos

Koks okidata spausdintuvas ir toner produktai turi didžiausią mėnesinį pareigos ciklą?

parašė , 2011-11-27 07:21

Okidata yra ypatinga kompanija dėl jų aistros rinkai. Būdas tai rodo per jų spausdintuvo modelius, padarė įspūdį daugeliui verslo savininkų ir įgijo pagarbą įstaigos tarnautojų visame pasaulyje jų lengvam apdorojimui ir jų dideliam ilgaamžiškumui.

Ne tiktai jie yra paprasti ir greita paskola internetu patogūs vartotojui, bet jie gali dirbti. Okidata spausdintuvai, kaip yra žinomi daugelis, padaro spausdintuvus su didžiausiais mėnesiniais pareigos ciklais palyginti su konkuruojančiais prekės ženklais. Jų ilgalaikiai stato, ir didelis kiekis popierinio laikymo, suporuoto su jų painiais spausdinimo gebėjimais, leidžia jiems atlaikyti didesnius darbo krūvius ir padaryti juos žvilgsniu geresnis taip pat.
Skaityti toliau “Koks okidata spausdintuvas ir toner produktai turi didžiausią mėnesinį pareigos ciklą?” »

Atsižvelgiant žingsniai link įgyvendinti ir plėtoti į HIPAA 5010

parašė , 2011-08-02 07:54

Visi perkančių (CEs), turi atitikti naujausią HIPAA, 5010, iki 2012 m. sausio 1 d. Naujausią standartų rinkinį, siekiama atnaujinti visas elektroninio siuntimo sveikatos priežiūros sandorių, įskaitant reikalavimų atitikimo reglamento, reikalauti statusą, referalų, ieškiniai ir perlaidos.

Kodėl domenu gaudymas yra šis terminas toks svarbus? Sandoriams ne naudojant HIPAA 5010 bus atmestas, atmestas pretenzijas ir pinigų srautų pertraukų.

HIPAA 5010 istorija: reglamentas buvo sukurtas 2009 – lygio I atitikties galiojo iki 2010 m. gruodžio ir lygio II atitikties galiojo iki 2011 m. gruodžio.
Skaityti toliau “Atsižvelgiant žingsniai link įgyvendinti ir plėtoti į HIPAA 5010” »