Atsižvelgiant žingsniai link įgyvendinti ir plėtoti į HIPAA 5010

parašė , 2011-08-02 07:54

Visi perkančių (CEs), turi atitikti naujausią HIPAA, 5010, iki 2012 m. sausio 1 d. Naujausią standartų rinkinį, siekiama atnaujinti visas elektroninio siuntimo sveikatos priežiūros sandorių, įskaitant reikalavimų atitikimo reglamento, reikalauti statusą, referalų, ieškiniai ir perlaidos.

Kodėl domenu gaudymas yra šis terminas toks svarbus? Sandoriams ne naudojant HIPAA 5010 bus atmestas, atmestas pretenzijas ir pinigų srautų pertraukų.

HIPAA 5010 istorija: reglamentas buvo sukurtas 2009 – lygio I atitikties galiojo iki 2010 m. gruodžio ir lygio II atitikties galiojo iki 2011 m. gruodžio.
I lygis atitikties: “kad padengtų subjektas akivaizdžiai kurti ir gauti suderinamas operacijas, atsirandančių, kad visi projekto/statybos veikla ir vidaus tyrimą.”

Lygis II atitikties: “kad padengtų subjektas baigė iki domenai karantine galo bandymai su kiekviena iš jos prekybos partnerių, ir galės veikti gamybos režimu su naujų standartų versijas.”

Nors į HHS leidžia tiek esamų standartų taikymas (2010A1 ir 5.1) ir naujų standartų (5010 ir D.0) šiuo metu, tai bus pakeisti ateiti ateinančiais metais. Visi CEs visiškai atitiktų naujausią HIPAA standartinis 5010 galutinis terminas yra 2012 m. sausio 1 d.

Kurie turi atnaujinti? Gydytojai, ligoninėse, mokėtojui, atsiskaitymų kontoroms, vaistinės ir stomatologų yra įtrauktos. Programinės įrangos tiekėjai taip pat reikia atnaujinti savo produktus į paramos HIPAA 5010.

Naujas HIPAA 5010 versija stengiasi paaiškinti naudojimo pašalinti dviprasmiškumo, sukurti nuoseklumo reklamos agentura visoje sandorių, remti NPI reglamento ir pašalinti duomenų turinį, nebenaudojami.

Lengviau organizacijoms ir asmenims atlikti trūkumų analizė, CMS (Medicare, Medicaid paslaugų centrai) turi dokumentus galima atsisiųsti, lyginant senas HIPAA standartus, naujas HIPAA standartus,-durų, įskaitant profesinių reikalavimų, institucinių pretenzijas, pavedimo, reikalauti statusas, tinkamumo ir daugiau. Tai galima rasti elektroninių atsiskaitymo paradise club vilnius & EDI operacijos > 5010 D.0 HIPAA standartus.

Kas yra iš tikrųjų paruošti 5010 jungiklis? Nors HIPAA naujausios versijos buvo maždaug už o, ne visi atrodo, būti pasirengę visą jungiklio. Medicinos grupės valdymo susieti (MGMA) paskelbė prašymą dėl HIPAA 5010 nenumatytų atvejų planą iš į sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas (HHS), raginančią departamentas nėra bausti sveikatos planams, kurie tik atitinka svarbiausių duomenų turinio reikalavimai ir ne visiškai reikalavimų sąrašas.

Šis baidares prašymas gaunama MGMA studija, Protekcija kaip HealthcareITNews.com, kad atskleidžia tik 4,5 proc. respondentų palūkanų normos jų 5010 įgyvendinimo kaip visiškai išsamūs, o 50 procentų jis tarp 26 ir 99 procentų užbaigti, ir 40 procentų tarifo pranešė ji mažesnė nei 25 procentų visiškai.

Kokių veiksmų galite imtis link HIPAA 5010 įgyvendinimo? Amerikos medicinos asociacija (AMA) numato parengiamųjų Inforegio planavimo ir taktiniu įgyvendinimo HIPAA 5010 tuo metu, kai, 2012 m. sausio 1 d. terminas:

Poveikio analizė – atlikti vidaus poveikio analizę siekiant nustatyti, kiek pasikeitimas perėjimas prie 5010 turės savo dabartinę verslo praktikos ir sistemas.

Susisiekite su savo tiekėjais, mokėtojui, atsiskaitymo paslaugų ir Clearinghouse – kreipkitės tiekėjų konkrečius duomenis, susijusius su sistemos modernizavimΰ ir paprašykite apie kai jie tikisi, kad jų atnaujinimas turi būti baigtas, ir kai jie bus gali pripažinti 5010 sandorius.

Tiekėjo atnaujinimai – diegimo planuoti sistemos modernizavimą pagal savo tiekėjų pasirengimą ir užtikrinti naujinius diegti.

Vidaus tyrimų ir darbuotojų mokymas – užbaigus atnaujinimai, atlikti vidaus tyrimą savo sistemas, kad būtų galima generuoti ir apdoroti 5010 operacijas. Palikti laiko klausimas rezoliucija ir personalo mokymo skirtumas dėl naujos sistemos.

Išorės tyrimų su Clearinghouse, atsiskaitymo paslaugų ir mokėtojų – susisiekite su savo tiekėjams atlikti išorės bandymai su jais užtikrinti, galite siųsti ir gauti operacijas tinkamai.

Padaryti jungiklis 5010 – po išorės tyrimo, jums gali persijungti į naudojant tik 5010 sandorius.

Rašyti komentarą