Koks okidata spausdintuvas ir toner produktai turi didžiausią mėnesinį pareigos ciklą?

parašė , 2011-11-27 07:21

Okidata yra ypatinga kompanija dėl jų aistros rinkai. Būdas tai rodo per jų spausdintuvo modelius, padarė įspūdį daugeliui verslo savininkų ir įgijo pagarbą įstaigos tarnautojų visame pasaulyje jų lengvam apdorojimui ir jų dideliam ilgaamžiškumui.

Ne tiktai jie yra paprasti ir greita paskola internetu patogūs vartotojui, bet jie gali dirbti. Okidata spausdintuvai, kaip yra žinomi daugelis, padaro spausdintuvus su didžiausiais mėnesiniais pareigos ciklais palyginti su konkuruojančiais prekės ženklais. Jų ilgalaikiai stato, ir didelis kiekis popierinio laikymo, suporuoto su jų painiais spausdinimo gebėjimais, leidžia jiems atlaikyti didesnius darbo krūvius ir padaryti juos žvilgsniu geresnis taip pat.
Manoma, kad MC160 MFP pavyzdžiui turi geriausias klasėje mažesnių darbo grupių ypatybes. Žinoma, kad tai yra profesinis, įperkamas ir patikimas spausdintuvas. Jo spausdinimo kopijavimas peržiūrintys ir siunčiantys faksu gebėjimai yra paprasti veikti ir yra didžiuoti jų vartotojų. Tai turi produktyvumą didinančias prekyba automobiliais ypatybes tokias kaip 20 puslapių per minutę gebėjimas su 35 000 puslapių per mėnesį darbo ciklu. Jie numatė, kad padarytų jūsų darbo dieną patogiausiu, kad tai gali būti ir suprojektavo spausdintuvą, kad tai galėtų laikyti iki 700 didelių dalių popieriaus ar akcijos iki 110 svarų žiniasklaidos svoryje. Pridėtas visa to patogumas yra toks, kad jūs turite 35 lapą automatinis dokumento valgytojas, kad padėtumėte jums spausdinti lengviau su daugiau naktiniai klubai skysto judėjimo.

Tai sprendžia kompanijos paslaugoje todėl, kad toner gali trukti iki 2 500 puslapių visose spalvose. USB apšviečia variklius, tinkamus tiesiai USB uoste, tokiu būdu jūs neturėsite panaudoti savo kompiuterio, kad išspausdintumėte. Tai išspausdins tiesiai nuo jūsų atminties, pritvirtina ir leidžia, kad jūs, kad vairuotumėte ant prisilietimo rodote parodymą ekrane.

Yra, taip pat prisideda-ons, apimdamas papildomą 500 lapo popieriaus padėklo, ir ypatybę, kur visi atspaudai išeina automatically užsakyme. Žinoma, jie neišeina tuo pačiu laiku, bet jie tikrai išeina užsakyme.

Fakso funkcionalumas yra kita populiari ypatybė, kuri turi dvejopą prieigą taip pat. Okidata žino, kad jūs iš tikrųjų neturite panaudoti fakso daugiau ne su tuo, kiek technologija yra aukštinta, bet daug įstaigų vis dar naudoja faksą, ir tai paliko ten jūsų patogumui.

Jūs galite gauti visas šitas ypatybes viename mažame kompaktiškame sms siuntimas rašomojo stalo projekte. Taip, šis spausdintuvas yra mažesniam workgroup, bet jis eina, kad dirbtų taip sunkiai, kadangi jūs ketinate reikėti jo, kad dirbtumėte jūsų naminio verslo ar mažo workgroup dydyje.

Rašyti komentarą