Technology

Panaudojimas pdf dokumentai ir pasirinkimas inkjet adresavimas į sistemas

parašė , 2012-01-26 13:26

PDFs yra panaudoti kiekviename spausdinimo pramonės kampe, apimdami masinį siuntimą / inkjet adreso spausdintuvai. Kažkoks mailers galbūt nesupranta, kaip naudingi PDF įrankiai gali būti siuntimo paštu pramonėje. Daug inkjet adresavimas į sistemas, Buskro inkjet sistemos, pavyzdžiui, įtraukia naudojimą PDFs kelių tiesoje.

Įrodymo Karta Klientui:

Su siuntimo paštu dalies PDF, operatoriai gali sukombinuoti tipinį adresą ir ar kiti kintami duomenys į PDF ir paskui siųsti elektroniniu paštu tai jų klientui. Klientas sugebės pamatyti tai, kas siuntimo paštu dalis atrodys kaip, kai tik kintami duomenys yra pridėti… anksčiau, negu ji net pasieks reklamos paštu įrangą.
Skaityti toliau “Panaudojimas pdf dokumentai ir pasirinkimas inkjet adresavimas į sistemas” »

Kas gali niauktis, skaičiavimas daro jūsų verslui

parašė , 2011-12-17 09:11

Jūs žinote, koks debesies skaičiavimas yra? Nesena apžvalga randa, kad daugiau kaip firmų savininkų pusė nedaro, kuris yra gėda kadangi dauguma firmų jau naudoja skaičiavimo debesimi paslaugas – be net supratimo ji.

Svarbiai firmoms, debesies skaičiavimas siūlo efektyvius kainoje būdus valdyti technologiją ir užaugti, saugodamas kapitalą ir gerindamas produktyvumą.

Taip, baidares kas tiksliai debesis yra skaičiavimo ir kaip mes galime panaudoti jį mūsų firmose?

Kas debesis yra skaičiavimo? Taip pat kaip milijonai vandeninio lašų susivienijimo kartu, kad sukurtų raincloud, debesies skaičiavimas yra kolekcija žemai varytų asmeninių kompiuterių, surinktų, kad sukurtų geriausios kokybės galingą kompiuterinę sistemą.
Skaityti toliau “Kas gali niauktis, skaičiavimas daro jūsų verslui” »