Kas gali niauktis, skaičiavimas daro jūsų verslui

parašė , 2011-12-17 09:11

Jūs žinote, koks debesies skaičiavimas yra? Nesena apžvalga randa, kad daugiau kaip firmų savininkų pusė nedaro, kuris yra gėda kadangi dauguma firmų jau naudoja skaičiavimo debesimi paslaugas – be net supratimo ji.

Svarbiai firmoms, debesies skaičiavimas siūlo efektyvius kainoje būdus valdyti technologiją ir užaugti, saugodamas kapitalą ir gerindamas produktyvumą.

Taip, baidares kas tiksliai debesis yra skaičiavimo ir kaip mes galime panaudoti jį mūsų firmose?

Kas debesis yra skaičiavimo? Taip pat kaip milijonai vandeninio lašų susivienijimo kartu, kad sukurtų raincloud, debesies skaičiavimas yra kolekcija žemai varytų asmeninių kompiuterių, surinktų, kad sukurtų geriausios kokybės galingą kompiuterinę sistemą.
Kai jūs darote paiešką ant Google, greiti rezultatai yra dėl šimtų tūkstančių kompiuterių jų aštuoniuose duomenų centruose visame pasaulyje. Tie dirbantys išvien kompiuteriai turi daugiau valdžios negu pasaulinis didesnis superkompiuteris – kainos frakcijoje.

Kadangi šitie kompiuterių "debesys" daro aprūpinimą hostingas internetinių paslaugų tiek pigų, jis daro tai lengviau kompanijoms pasiūlyti programinę įrangą ir duomenų laikymą klientams žema kaina per internetą.

Debesies skaičiavimas vairuoja beveik kiekvieną internetinę paslaugą, į kurią mes pripratome pastaraisiais metais. Google paieška į Facebook padėties atnaujinimą ir Amazonės internetines parduotuves yra viskas pradėta ant debesies.

Kaip debesis padeda firmoms? Didelis pranašumas verslui yra debesies paslaugos, nusižudo su reikalingumu išleisti pinigus viršuje priekis ant programinės įrangos nuo labiausiai internetinio tiekėjų kaltinimo iki mėnesio, kuris išvaduoja kapitalą.

Kitas pranašumas yra nėra paprastai jokių pastovių kainų, tokiu būdu jūs galite pridėti ar sumažinti licencijas kaip darbo atoslūgius ir srautus, turėdamas galvoje, kad nėra jokios priežasties turėti atsarginius kompiuterius ar brangią nenaudotą programinę įrangą, sėdinčią aplink tarp projektų.

Debesis, skaičiuojantis taip pat, plečia gyvenimą TO sistemos; labiausiai internetinės paslaugos tiktai reikalingas, kad medziagos padangu remontui tinklo naršyklė dirbtų, užuot reikėtų paskutinių ir greičiausių kompiuterių kaip dauguma stalinės programinės įrangos.

Darbuotojams, naudoti zidiniai debesies paslaugos duoda galimybę dirbti toli iš įstaigos, kuri gerina produktyvumą ir daro verslą lankstesnį.

Kokiai programinei įrangai gali vadovauti ant debesies? Bet kokia programinė įranga, kuri bėga ant kompiuterio gali nueiti ant debesies. Verslo paraiškos apima įstaigos rinkinius kaip Microsoft Įstaiga 365 ir Google Apps, buhalterinės paslaugos kaip Saasu ir Xero ir Kliento Santykio Valdymo įrankiai kaip Salesforce ir SugarCRM.

Daug debesies paraiškų padeda firmoms daryti daiktus, kuriuos jie galbūt neturėjo laiko ar išteklių, kad padarytų anksčiau. Paslaugos kaip Mailchimp ir Kampanijos Vaizduoklis daro naujienlaiškius lengvus ir Apžvalgos Beždžionė, ir Formstack kuria greitą kliento apžvalgą.

Debesies neigiami aspektai Natūraliai, yra kai kurie neigiami aspektai su debesies paslaugomis, akivaizdi būtybė, kad jums reikia patikimo interneto ryšio, kad panaudotumėte juos. Jei jūs ketinate būti ant lėktuvų ar tolimose vietose, debesis galbūt nedirba jumyse.

Jūs taip pat turite patikėti tiekėju su savo duomenimis ir kad jie leis jums perkelti jūsų savą informaciją ir paimti ją kitur. Yra taip pat pavojaus, kad jūsų pranešimas galėjo būti sustabdytas, jei jūs sulaužote jų paslaugos terminus.

Iš viso, nors, debesis greitas kreditas siūlo dideles galimybes verslo savininkams. Tai yra vertas pažvelgimas į tai, kokios paslaugos yra pasiekiamos jūsų verslui ir kaip jie gali taupyti pinigus, tuo pačiu metu gerindami jūsų įstaigos efektyvumą.

Rašyti komentarą