Graviravimas lazeriu

parašė , 2013-06-21 12:05

Kiekvienais metais susiduriame su įvairiausiomis šventėmis. Dalyvaujame gimtadieniuose, vestuvėse, sveikiname savo antrąsias puses su Valentino diena ir Kalėdomis. Sudėjus į vieną vietą visas progas, galima pastebėti, jog kiekvienais metais turime būti kupini idėjų, jei norime nustebinti savo artimus žmones. Visgi, niekam ne paslaptis, jog atėjus metui rinkti dovanas dažnai pasimetame. Gerai pagalvojus, kiek kartų per gyvenimą sveikiname tuos pačius žmogus? Kaip išlikti originaliems ir sugebėti juos nustebinti? Jei ieškote atsakymų į šiuos klausimus, graviruojam.lt jums siūlo puikią išeitį. Žmonėms įprasta manyti, jog graviravimas lazeriu yra skirtas vestuviniams žiedams ar kitos svarbioms dovanoms, tačiau tai tik įsitikinimas. Šiomis dienomis yra galimybė išgraviruoti bet kokią medžiagą, tad galima drąsiai teigti, jog tai yra puiki dovana jūsų draugams ar artimiesiems.

graviravimas lazeriuTaip, tradiciškai graviravimas yra atliekamas ant metalo gaminių. Šį paslauga dar ir dabar išlieka itin populiari. Visgi, kaip ir kiekviena kita sritis,  graviravimas lazeriu tobulėja ir šiandien galite paženklinti pačias įdomiausias medžiagas ar daiktus. Net ir paties paprasčiausio akmens graviravimas gali būti puiki dovana. Pabandykite įsivaizduoti, jog savo mylimajam dovanojate akmenį, kurį radote pirmojo pasimatymo metu. Ant jo galite palikti įrašą su data ir norimais žodžiais. Graviruojam.lt galite rasite ne tik begales pavyzdžių, tačiau taip pat ir idėjų, kaip nustebinti savo mylimą žmogų.

Dar vienas nuostabus būdas sukurti išskirtinę dovaną – graviruoti stiklą. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai tiesiog nepraktiška, tačiau viską gerai apsvarstykite. Greičiausiai jums dar teks dalyvauti vestuvėse, na o ar yra geresnis būdas nustebinti jaunavedžius nei padovanoti krištolinių taurių rinkinį su jų vestuvių data ar inicialais? Graviravimas lazeriu leidžia ne tik užrašyti skaičius ar žodžius, tačiau taip pat sukurti paveikslus. Taigi, jums tereikia šiek tiek fantazijos ir galite sukurti pačią įspūdingiausią dovaną savo draugams.

Na ir galiausiai, graviravimas ant netradicinių paviršių, tokių kaip medis, oda ar plastikas. Graviruojam.lt galite rasti begales išskirtinių darbų, kurie tapo ne tik šauniomis dovanomis, tačiau ir išskirtiniais namų aksesuarais. Tokio tipo darbai yra vienetiniai, tad galėsite džiaugti, jog niekas kitas neturės nieko panašaus į tai, kuo džiaugiatės jūs. Išlaisvinkite savo fantaziją ir prisidėkite prie kūrybinio proceso. Tai gali būti medinės kaladėlės su simboliais, kurios taps jūsų vaiko mėgiamiausiu žaislu ar odinis aksesuaras, puošiantis jūsų rankinę. Šiame procese nėra jokių taisyklių, tad galite kurti ir išbandyti naujoves patys. Pastarosios bus ne tik išskirtinė dovana, tačiau ir neatsiejama namų interjero detalė.

Rašyti komentarą