Grožio pamoka: kaip sukurti šventinį makiažą

parašė , 2017-05-14 23:51

AntakiaiŽinoti, kas yra eyebrow embroidery London, microblading London verta tuomet, kai norite turėti gražų šventinį makiažą. Kartais tokio prireikia, kai laukia ypatinga proga. Kaip sukurti tą makiažą, nuo ko pradėti?

Atlikti veido higieną

Kosmetologė Džina pataria, kad iki atliekant semi permanent makeup London, semi permanent eyebrows, pirmiau reikėtų pasirūpinti natūraliais veido odos poreikiais: Pirmiausia reikia žinoti, kokiam veido tipui jūsų veidas priklauso. Ar tai sausa, ar riebi, ar mišri oda. Atitinkamai naudoti veido valymo, drėkinimo ir maitinimo priemones nuolat. Prieš šventes verta kelios savaitės prieš ateiti ir pasidaryti giluminį veido valymą. Jeigu bus kažkokių paraudimų ar ko, tai greitai jie pradings dar iki šventės. Visada reikia stengtis pirmiau pamaitinti veidą, tik paskui jį maskuoti. Ir iki darant makiažą, gal diena prieš, verta užsidėti maitinamąją ir drėkinamąją veido kaukę. Jeigu oda riebi – prieš šias kaukes dar galima pasidaryti ir valomąją kaukę“, – sako grožio specialistė.

Sukurti ilgalaikį makiažo pagrindą

Kai sakome „makiažo pagrindas“, paprastai galvojame apie tam tikras skystas ar tirštesnes pudras, būtent jas įsivaizduojame kaip pagrindą makiažui. Tačiau yra ir kitų dalykų, kuriuos reikėtų pakrikštyti makiažo pagrindu. Ir tai pirmiausia būtų ilgalaikio makiažo kontūrai. Tai specialiu būdu padaryta antakių linija, pravedimai ant akių vokų, dirbtinės blakstienos. Tai iškart sukuria išraiškingą žvilgsnį, kuris ne tik stebina šventinio vakaro metu, bet ir išlieka pabudus ryte – kadangi tai yra ilgalaikis makiažas. Taigi, sukurti ilgalaikį makiažą visuomet verta, o taip pat ir išbandyti naują kosmetologę, kuri galbūt į jūsų veido odą pažvelgs kitaip.

Sukurti vakarėlio makiažą

Kai jau yra šie ilgalaikio makiažo sprendimai, galima pereiti prie trumpalaikių. Pirmiausia, ta bus makiažo pagrindai odai. Turėtų būti dedamas pirmiausiai geras kremas. Tuomet specialus kremas paakiams, kuris nuima paburkimą. Tada reikėtų dėti makiažo pagrindą, kuris suteiktų spalvą. Vietas, kurias norime matyti kaip labiau iškilusias ir pastebimas, reikėtų tepti šviesesniu dažu, vietas, kurias norime paslėpti, kad jų matytųsi mažiau – tepti tamsesne pudra. Visk suvienodinti šepetėliu. Taip pat uždėti sausą pudrą ant viršaus, kad nuimtų blizgesį, kuris labai matosi kamerų šviesoje. Akis dažyti pagal tas spalvas, kurios gerai tinka prie odos ir veido spalvos, prie akių spalvos. Tuomet padažyti ir lūpas, kadangi jos kalbės su žmonėmis ir turės likti įsimintinos: naudoti lūpų pieštuką ir lūpdažį.

Rašyti komentarą