Hp 35 mokslinis kalkuliatorius.

parašė , 2012-03-24 18:03

ikas. HP 35 yra paskutiniai Hewlett Packard ilgos negrafinio kalkuliatoriaus linijos. HP 35 buvo pažymėti, kad panaudotų RNP, ar priešinga pusė poliruoja žymėjimą ženklais kaip įvesties žymėjimą ženklais. Tai turi žavų du linijos parodymą ant alfos skaitmeninis LCD parodymas. Tai taip pat namai 26 atminties registras. Tai turi naudojamas funkcijas dešimtainei trupmenai, dvigubą, aštuntainę ir šešioliktainę funkciją. Nors HP 35 turi daugiau funkcijų negu originalus HP 35. Fizinis prietaiso pasirodymas yra labai skirtingas ir gaivinantis negu neatidėliotinas pirmtakas. Pagrindinė valdyba yra nauda, stato, ir yra labai lengvas panaudoti. Prietaisas leidžia ir etiketę ir linijos skaičių ir atkreipiantis dėmesį jo funkcijoje. Tai turi tiktai 26 etiketes, ir tai daro tai sudėtinga užrašyti programas, nenaudojant visos gausaus 30 kb atminties

Prietaisas buvo gautas šiltai mokslo brolijos vartotojų. Tai sunkiai supakuojama, ir spūstis supakuota su ypatybe ir atrodo yra protingas sandėris daugeliui. Buvo keli, identifikuoja klaidas sistemoje, kurios, kaip neturi dar būti žinoma, yra taisytos 2011, bet jūs galite laukti HP išeiti su sunkiomis padėtimis labai netrukus.

Apytiksliai 125 g svėrimas, kuris atsiskaito į 4.4 uncijas, kurias prietaisas serveriai hostingas atrodo yra labai lengvas panaudoti ir tinka vientisai rankoje ir atrodo labai lengvas panaudoti. Prietaisas turi matmenis 15.8 cm x 8.2 cm x 1.82 cm ir jaučiasi jaukus jūsų rankose ir atrodo labai gražus panaudoti.

Skirtingai nuo jo pirmtako HP 35 yra pagrindinis programuojamas smūgis. Tai reiškia, kad šis prietaisas gali atsiminti tikslią pagrindinių smūgių seką. Tai yra didelis pranašumas prieš ankstesnį prietaisą. Ir tai sveikinama daugelio kaip labai būtina ypatybė ir. Tai taip pat hostingas gali įvykdyti algebrinę funkciją ir eksponentines funkcijas. Tai gali atlikti tą ilgą išlyginimą, kurį daug žmonių bando padaryti ir sunaudoti erdvę naujiems charakteriams. Tai taip pat atpalaiduoja nuo reikalo vartotoją brūkštelėti vertes išlyginimui, kadangi tai gali sutaupyti charakterį, jūs norite užuominoje vėliau, kadangi tai gali būti sukaupiama atmintyje. Per visą prietaisą atrodo yra labai geras ir supakuojamas su ypatybėmis. Atvykimas iš didelės linijos kalkuliatorių, kurie reikalavo garbės atrodo, šis prietaisas yra labai standartinis ir gero standarto vartotojams. Neabejotinai geras pirkinys visiems.

Rašyti komentarą