Inovaciju agentura

Populiarus iphone apps verslininkams

parašė , 2013-11-08 17:17

Jei jūs panėšėjate į daugumą trokštančių verslininkų, jūs turbūt galvojate apie savo verslą ir kitą daiktą, kurį jūs turite padaryti, kad padarytumėte jūsų darbą pasisekimu, net kai jūs esate toli nuo savo kompiuterio. Tuo metu, kai darbas, kas poreikis būti padarytas yra toks tai, kas gali paimti jus nuo nieko į kažką, dauguma nešiojamųjų telefonų neturi gebėjimo suteikti jums programinę įrangą, kurios jums reikia, kai jūs esate užsivertęs darbais. Yra kai kurių iš populiariausių produktyvumo paraiškų, kurios egzistuoja iPhone, tokiu būdu jūs galite pasilikti greitomis su viskuo, kas turi būti padarytas jūsų verslui, nepriklausomai nuo to, kur jūsų diena gali paimti jus.
Skaityti toliau “Populiarus iphone apps verslininkams” »

Hp 35 mokslinis kalkuliatorius.

parašė , 2012-03-24 18:03

ikas. HP 35 yra paskutiniai Hewlett Packard ilgos negrafinio kalkuliatoriaus linijos. HP 35 buvo pažymėti, kad panaudotų RNP, ar priešinga pusė poliruoja žymėjimą ženklais kaip įvesties žymėjimą ženklais. Tai turi žavų du linijos parodymą ant alfos skaitmeninis LCD parodymas. Tai taip pat namai 26 atminties registras. Tai turi naudojamas funkcijas dešimtainei trupmenai, dvigubą, aštuntainę ir šešioliktainę funkciją. Nors HP 35 turi daugiau funkcijų negu originalus HP 35. Fizinis prietaiso pasirodymas yra labai skirtingas ir gaivinantis negu neatidėliotinas pirmtakas. Pagrindinė valdyba yra nauda, stato, ir yra labai lengvas panaudoti. Prietaisas leidžia ir etiketę ir linijos skaičių ir atkreipiantis dėmesį jo funkcijoje. Tai turi tiktai 26 etiketes, ir tai daro tai sudėtinga užrašyti programas, nenaudojant visos gausaus 30 kb atminties
Skaityti toliau “Hp 35 mokslinis kalkuliatorius.” »

Policijos technologija – tai yra atsakymas į gelbėjimą kainų ir viešpatavimą policijos sąjungose?

parašė , 2012-01-23 08:45

Taip, gerai, tai ištikima, turbūt nėra taip išmintinga nueiti aplink policijos sąjungų kritikavimą. Galbūt štai kodėl žmonės, kurie valdo geraširdiškumo lengvatas Policijos Rodeo sugeba taip taisytis? Tačiau, tikrovė yra tokia, kad palikimo kainos policininkams ir tie apėmė įstatymo priežiūros, yra beveik riboje daugumai miestų ir grafysčių, kai kurie iš šitų pensijų fondų yra visiškai nepakankamai finansuojami, ir yra nesuvaldomų medicinos kainų, ir tie pinigai turi atvykti iš kažkur.

Iš tikrųjų, pinigai tikrai atvyksta iš kažkur – jie atvyksta iš mūsų mokesčių mokėtojai, žinoma. Taip, mums tikrai reikia policijos, ir svarbu, kad mes einame apie mūsų įstatymo priežiūrą tinkamai. Tačiau, yra didelė kiekybė policininkų, kurie sugeba atsistatydinti po 20 ar 25 metų, kartais išeidami anksti nuo mažo sužalojimo ant darbo
Skaityti toliau “Policijos technologija – tai yra atsakymas į gelbėjimą kainų ir viešpatavimą policijos sąjungose?” »

Pagreitinimas langų 7 kompiuteris

parašė , 2012-01-11 13:40

Kiekvienas nori greito langai 7 kompiuterio. Tai ypač ištikima žmonėms, kurie žaidžia žaidimus. Tokiu būdu klausimas yra tai, kas daro langai 7 kompiuterį greitai? Kaip gali jūs greitinti jūsų langai 7 kompiuterį, nemokėdamas rankos ir kojos, kad padidintų greitį.

Keli daiktai daro kompiuterį greitai. Svarbus laiko tai švaru. Naujas langai 7 kompiuteris panėšėja į mano 2 automobilių garažą 1985. Tuo laiku tai nepadeda 2 automobiliams jokia problema. Šiandien nėra laikymai jokie automobiliai. Nėra jokio kambario todėl, kad kita medžiaga buvo sukaupta ten.

Tas pats yra ištikimas daugumai kompiuterių šiandien. Kai jie buvo nupirkti, jie buvo greiti todėl, kad jie buvo be programinės įrangos. Ilgainiui programinė įranga susikaupė kompiuteryje. Baisiausia programinė įranga yra atminties gyventojo programinė įranga
Skaityti toliau “Pagreitinimas langų 7 kompiuteris” »

Kaip šiuolaikinės belaidės ausinės dirba?

parašė , 2011-12-02 18:28

Kada nors didėjantis kiekis belaidžių produktų tokių kaip belaidės ausinės ir belaidės ausinės sukelia didėjantį lenktyniavimą dėl brangios dažnio erdvės. Aš pažiūrėsiu į tam tikras technologijas, kurios yra panaudotos šiandienių skaitmeninių girdimųjų produktų, kad pamatytų, kaip gerai šitie produktai gali dirbti realiojo pasaulio aplinkoje.

Belaidžių prietaisų populiarumas sukėlė greitą padidėjimą siųstuvų, kurie transliuoja populiariausiose dažnio grupėse 900 MHz, 2.4 GHz ir 5.8 GHz, ir tokiu būdu belaidis kišimasis tapo pagrindine įmone.

Tradiciniai FM siųstuvai paprastai veikia 900 MHz ir neturi jokio tam tikro būdo susidoroti kaip numesti svorio su kišimusi, bet keisti perduoti kanalą yra būdas turėti reikalo su besikišančiais siųstuvais. 2.4 GHz ir 5
Skaityti toliau “Kaip šiuolaikinės belaidės ausinės dirba?” »