Idėja įmonės vakarėliui – plaukimas laivu

parašė , 2017-12-20 16:42

RenginiaiTam, kas nuolat didelėse įmonėse turi būti atsakingas už vakarėlių organizavimą, pravers žinojimas, kad nuo šiol imones renginio organizavimas Klaipeda gali pakrypti kita linkme. Galite organizuoti vakarėlį nebe kokioje pirtyje ar užeigoje – o tiesiog laive. Tikriausiai dar to nebandėte. O jeigu bandėte – norėsite vėl. Juk atsidavę ir daug metų sunkiai dirbantys įmonės darbuotojai galiausiai norės suvienyti savo pajėgas ir laisvoje, pramogų atmosferoje. Tad leiskite jiems tai padaryti ir tiesiog pasidžiaugti iš tiesų puikiu vakarėliu.

Galimybė pasirinkti gražiausią maršrutą

Pasidairykite laivo čia: http://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones-laivu-kolektyvams/, o tada galvokite ir apie populiarius maršrutus, kurie jums leis atostogauti daug smagiau. Galbūt pats metas jums pailsėti plaukiant link Kuršių Nerijos? O gal reikėtų galvoti apie kitokį maršrutą? Gal reikėtų plaukti tiesiog palei pačią Klaipėdą ir išplaukti į atvirą jūrą? Tai gali būti taip pat svarbi jūsų vakarėlio dalis, jeigu vakarėlis turi kažkokią konkrečią idėją.

Laivas talpins ir bendradarbius, ir partnerius

Galite rinktis įvairaus dydžio laivus vakarėliams. Ir juose gali tilpti tikrai nemažai žmonių. Taigi, jūs taip pat galite būti tie, kurie savo laive turės didžiulį vakarėlį. Tokia aplinka daro puikų įspūdį, todėl čia gali atvykti ne tik įprasti darbuotojai, bet ir įmonės partneriai, žurnalistai, tie, su kuo planuojama užmegzti kažkokius ryšius. Visa tai gali būti tikrai labai malonūs dalykai, tereikia mokėti ir norėti turėti gerą laiką laive ir su žmonėmis.

Vasara – geriausias metas

Turbūt, jeigu jau susidomėjote vakarėlio laive idėja, mąstote, kokiu metu geriausia jį daryti. Išties, vasara visada mus pradžiugina ir leidžia turėti šiltas ilgas dienas ir trumpas žvaigždėtas dienas. Tad, jeigu jūsų įmonės vakarėlis kaip tik turėtų būti vasarą, pagalvokite ir apie laivo nuomą. Be to, dabar dar būtų pakankamai laiko, kada galėtumėte rezervuoti tokį laivą. Artėjant vasarai, aišku, situacija kaista ir vis daugiau atsiranda tų, kurie nori to paties puikaus laivo. Taigi, jūs galite paskubėti ir būti pirmesniais.

Laive švęsti Naujus Metus

Nuostabi idėja Naujiesiems metams – švęsti juos laive. Tai tikrai bus nepamirštamas įspūdis. Tačiau jums reikia žinoti, kad tokius dalykus reikia planuoti iš anksto. Šiems metams jau veikiausiai nepavyks išsinuomoti gero laivo šiai šventei. Tačiau yra dar ir kiti metai, ir dar kiti. Viską galite daryti palengva ir planuoti dabar. Galvokite apie artėjančias šventes ir stenkitės dėl jų jau dabar.

Rašyti komentarą