Kai keliaujant verta nuomotis automobilį…

parašė , 2017-12-20 07:34

Kabrioletas prie jūrosNeretai autonuoma kelionėse gali visiškai pakeisti atostogų ar verslo kelionės kokybę. Nors atostogaudami svetur visi trokštame kažko nekasdieniško bei įdomių nuotykių, visgi turėjimas automobilio gali pagerinti tų nuotykių kokybę, o ne paversti kelionę nuobodžia ir nuspėjama. Mat kai kur be mašinos tiesiog nepavyks daug ko pamatyti. Tad štai keletas atvejų, kada kelionėse tikrai verta nuomotis automobilį.

Balkanuose, kur prastas susisiekimas

Pažvelgę į tokį puslapį kaip šis https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/ , matysite, kad ir mūsų šalyje labai gerų yra pasirinkimų nuomotis mašiną. Ir, be jokios abejonės, daugybei svečių, čia atvykusių, būtų tikrai labai patogu gauti tokią nuomą ir ja pasidžiaugti. Kodėl? Nes Lietuvoje patogu keliauti automobiliu, ne visur yra būdų nuvažiuoti viešuoju transportu, arba jis važiuoja labai retai. Panašiai yra ir Balkanuose, tik daug kartų stipriau. Ypatingai jeigu norėsite keliauti po Bosniją ir Hercegoviną, būtinai nuomokitės mašiną. Gal tik išlipus oro uoste iš lėktuvo ir atrodys nemalonu, kai jus apipuola daugybė žmonių, siūlančių mašinos nuomą, tačiau jums reikėtų griebti kurį nors geriau atrodantį pasiūlymą. Kadangi mašinų nuoma čia tikrai pravers. Po karo daug kelių yra neatstatyta. Taip pat sunku surasti viešus tvarkaraščius suprantama kalba, kada norite keliauti tiesiog po pačią šalį. O pamatyti joje tikrai yra ką. Patogiausia čia, su ne itin išvystytu viešuoju transportu, ir be jokio jo pritaikymo užsieniečiams, bus nuomotis automobilį.

Gruzijoje, kur daug gamtos stebuklų

Kita vieta, kur galima gera autonuoma, tai Gruzija. Nors viešasis transportas čia geriau išvystytas ir pritaikytas mūsų turizmui, tačiau daug patogiau jums bus nuomotis mašiną ir laisvai, neapsiribojus, pamatyti daugiau šalies. Čia yra daugybė nuostabių gamtos stebuklų – stalagmitų uolų, kalnų, nacionalinių parkų. Tai tikra egzotika, ir taip paprastai ten su autobusu nenukeliausite. Taigi, nedvejokite ir nuomokitės automobilį.

Italijoje, kur kiekviena vieta verta turisto žvilgsnio

Dar viena vieta, kur verta išnagrinėti nuodugniai kiekvieną dailų kampelį – nuostabioji, saulėtoji Italija. Būtinai čia keliaukite ir patirkite nepamirštamų įspūdžių. Italija nuostabi visa. Ant kiekvieno kalnelio yra po miestelį, to miestelio centre – pilis ir bokštas. Nėra vietų, netinkančių stabtelėti ir pasigrožėti. Tad būtinai čia keliaukite ir pajuskite, kaip gali būti gera ir žavu šioje šalyje pailsėti. Ypač, kai turite savo automobilį. Tuomet jūsų tikrai niekas neribos, galėsite sustoti, kur norėsite, galėsite pavažiuoti toliau ar arčiau.

Rašyti komentarą