Kada geriausias laikas keliauti po Europa?

parašė , 2012-09-26 16:40

Geriausias laikas kreiserinei Europai yra balandis į lapkritį metų, ir jūs turėtumėte didelę kolekciją laivų per šį periodą. Birželis į rugpjūtį yra “maksimalus sezonas” daugiausia maršrutams, su žemesnėmis kainomis kitus mėnesius. Kartais turistinės paslaugos, uždarytos ne sezono mete ar, gali turėti mažesnes įžangines valandas, bet jūsų fondai gali būti dideli. Metų laiką tam tikru laipsniu vairuoja vieta, kurią jūs norite aplankyti Europos kruize. Tik įsiminkite tą gerą laiką aplankyti kiekvieną maršrutą, yra apskritai brangus.

Viduržemio jūra – Pavasarį ir ruduo temperatūra yra geriausias. Graikija, Rivieras, Turkija, Ispanija, ir pietų Italija yra ypač karšti vasarą, turėdami temperatūrą šalia 90 laipsnių nuo vandenyno.

Skandinavija ir Baltija – Kruizai apskritai veikia į Šiaurės Europą nuo vėlai gegužės iki rugsėjo pradžioje, iki pabaigos vasaros, siūlydami aukščiausią orą. Birželio vidury orai Vilniuje iki anksti liepos yra svarbiausia jaudinantis vidurnakčio saulę, kuri tiktai dingsta 3-4 valandas kiekvieną naktį.

Didžioji Britanija ir Airija – Vėlai vasaros ir anksti ant nukritimo turi labiausiai saulėtus mėnesius. Apskritai temperatūra yra daug vėsesnė negu Europos žemynas.

Upės Europos – Upės kruizo laivas valdo didžiules Europos Upes nuo anksti pavasario per lapkritį ir dar sykį vokiečių Kalėdų rinkai anksti gruodžio. Gera orų prognozė yra vasara, tačiau, nukritimo spalvos yra stulbinančios, ir temperatūra yra kukli.

Portugalija, Atlanto Salos, ir vakarų Prancūzija – Kruizo laivai reguliariai eina į Madeirą ir Kanarų salas kaip komponentas Karibų judančių kruizų / Viduržemio jūros judantys kruizai pavasarį taip pat kaip ruduo. Salos rodo geriausią orą ir kuklią temperatūrą visi apie metus. Kvieskite Portugalijos Uostus, ir vakarų Prancūzija yra garsūs vėlai pavasario ir anksti ant nukritimo tuo metu, kai laivai juda tarp Viduržemio jūros ir Šiaurės Europos.

Rašyti komentarą