Priimtini duomenys centruoja energijos vartojimo standartus.

parašė , 2012-09-20 21:25

Šiandien dauguma organizacijų valdo savo verslą su naudojimu technologijos ir įvairios TAI prietaisai. Dėl to daug karščio yra sukurtas jų TAI mašinos. Dideli duomenų centrai, kurie yra panaudoti, kad sukauptų ir valdytų kritiškus verslo duomenis naudoja gerą kiekį elektros serverių vadovavime. Elektra yra panaudota aušinimui ir šildymui procesų juose laikymas.

Energijos didelis kiekis yra panaudotas, ir taip pat tai didina operacijos kainas taip pat. Jie turi palaikyti puikų status kvo, kad sutiktų reikalingą valdžios panaudojimą, neperkaitindami TO infrastruktūra. Dauguma tyrinėjimo duomenų rodo, kad iki 80 procentų valdžios yra sunaikinti prie įvairaus TAI prietaisai duomenų centre. Užbaigtas serverio mašinų panaudojimas yra labai svarbus ir mašinų sumažėjimas, kuris ima nereikalingą valdžią
Duomenų centre daug serverio mašinų atlieka save žemiau keturiasdešimt procentų gebėjimo.

Tam organizacijos naudoja virtualią kreditas aplinką efektyviai serverio gebėjimo panaudojimui. Tokiu būdu jie sugeba sumažinti papildomus fizinius prietaisus, kuriems daug energijos reikalingas, kad jie sutaupytų čia. Apskritai duomenų centrai patiria deramą šildymą ir aušinimą procesų, nepakankamų, kuris kuria daug problemos jų duomenų centro palaikymo procese. Verslininkai turi žinoti apie temperatūrinius priimtinus nurodymus. Tam jie gali paimti pagalbą Amerikos Visuomenės Šildymo, Šaldymo ir Oro kondicionavimo Inžinierių (ASHRAE) nurodymai, išleisti šiuo tikslu.

Jie sako apie tai, kas turi būti optimalia temperatūra duomenų centro viduje. Papildomai inžinieriai gali pritaikyti eilių ir stovų projektą, kad suformuotų karštus ir vėsius perėjimus, kad kontroliuotų zidiniu apdaila temperatūrą. Su tuo jie neturi turėti vėstančių mašinų, ir tai taip pat mažina daug temperatūros. Visas duomenų centro sustatymas turi būti suprojektuotas tokiame būde, kuriuo energijos panaudojimas turi būti mažiau, kad išskirtų mažesnį karščio kiekį. Taip dabar turėkime kai kuriuos duomenis apie ASHRAE nurodymus. Po šitų nurodymų pradžios daug duomenų koncentruojasi, & JI palaiko organizacijas, dabar atvyksta, kad žinotų apie tai. Rekomenduotas duomenų centro diapazonas temperatūrai buvo nuspręstas, kad būtų 64.4 iki 80.6 laipsnio Farenheitas. Drėgmės lygmuo yra taip pat atgaivintas nuo 41.9 laipsnio Farenheitas į 59.

Jie yra truputis pagrindinės informacijos apie priimtinus temperatūrinius lygmenis dėl išsamesnės informacijos, vartotojai gali praeiti ASHRAE standartus.

Rašyti komentarą