Kaip gali, Samsung toner ir spausdintuvo produktai duoda naudos namų biurui?

parašė , 2011-11-25 08:23

Samsung yra žinoma daugiausia dėl jų plačios įvairovės reklama plataus vartojimo gaminių, turinčių bendro su elektronika. Ką dauguma žmonių nežino yra, kad jie iš tikrųjų turi dalį geriausios technologijos spausdintuvuose. Nors Samsung sekasi visuose rajonuose, jie padeda papildomą rūpinimąsi į savo spausdintuvų projektus.

Su jų gebėjimu išspausdinti fotografijas lygiai taip pat, kaip brošiūras ir žodžio dokumentai spausdintuvai yra pelningi į bet kokį įstaigos nustatymą. Jie yra specialiai verti namų biuro dėl jų nedidelio dydžio ir patogių vartotojui ypatybių patogumo. Lengvas iki naudojimo navigacinis ekranas leidžia jums išspausdinti belaidai ar nuo jūsų kompiuterio, nešiojamojo telefono ar tik tiesiogiai nuo vieneto savarankiškai. USB uostas leidžia jums knaisiotis, į spausdinimą su lengvumu naudodamas spausdintuvą ir LCD ekraną su paprastomis instrukcijomis

Jų multifunkciniai spausdintuvai dirba geriausi namų biurui dėl vieno sustojimo kišenpinigių. Viskas jūs turite būti padarytas iki spausdinimo, peržiūrėjimo, siuntimo faksu ir kopijavimo gali būti pasiekiama su mažu prietaisu, kuris sėdi šalia jūsų kompiuterio tiesiai už jūsų rašomojo sveika mityba stalo.

Priklausomai nuo vieneto, atspaudai išeina greičiais iki 35 puslapių per minutę, ar jie yra spalvoje ar vienspalvis. Jūs galite išspausdinti ant žiniasklaidos tokios kaip vokai, etiketės ar net blizgus fotografijos popierius. Kiekvienas atspaudas išeis, atrodydamas taip blizgantis kaip paskutinis, kol rašalas nepasibaigs.

Rašalas tačiau, trunka per ilgą laiką. Jūs galite gauti iki 3 000 atspaudų, padarytų su dauguma jų vienetų, kol jūs nesate įspėtas, kad toner yra tuščias. Žinoma, jūs būsite įspėtas, kai rašalas bus žemas be to. Tai išgelbės jus laikas todėl, kad jūs nebūsite kada nors sumažintas nuo vidurio atspaudo dėl tuščios miltelių kasetės. Jei jūs nepakeitėte tuščios miltelių kasetės, spausdintuvas tik žinos, kad tęstų spausdinti juodu ant balto, kad įsitikintų, kad jūs darote reklamos agentura viską.

Jei jūsų namai bėga ant aptempto biudžeto, jūs galėtumėte įvertinti faktą, kad mašinos yra ilgalaikės tuo metu, kai jūs keičiate savo miltelių kasetes ir taip, jūs galite pakeisti vieną miltelių kasetę laiku taupyti pinigus, kai tik kiekvienas išbėga. Jūs sugebėsite panaudoti kiekvieną miltelių kasetę individualiai iki paskutinio lašo.

Samsung padarė namų biurą, nustatantį lengvesnį, kadangi jie atsižvelgė į nepatogumus konkuruojančių spausdintuvų ir pagerino juos. Teisingo spausdintuvo jūsų specifiniam poreikiui radimas bus lengvas jums dėl pasiekiamos modelių įvairovės.

Rašyti komentarą