Koks okidata spausdintuvas ir toner produktai turi greičiausią kopijos greitį?

parašė , 2011-11-25 11:06

Visi žino, kad Okidata yra sėkminga kompanija dėl jų gebėjimo patenkinti vartotojų poreikį įstaigoje ir naminiame versle, bet jūs žinojote, kad jie turi greitus kopijos greičius? Gali atrodyti iš konteksto, tai tvirtina turėti greitą kopijos greitį, bet rubai internetu klausimo faktas yra, jie gali pasakyti tai dėl savo unikalių ypatybių.

Okidata pasiūlymai, spausdinantys sprendimus viskam pagal tautų asmeninę situaciją ir verslo poreikį. Jie klauso savo vartotojų ir aprūpina sprendimus problemas, kurios yra pristatytos Okidata tuo metu, kai jie tuo pačiu laiku gerina savo produktą ir visada ima jį į kitą lygmenį.
Okidata turi automatinį valgytoją, kuris mano, kad popieriai yra peržiūrimi. Padėklas laiko iki 35 dalių popieriaus ir gali nukopijuoti abi popieriaus puses. Kadangi popierius buvo nukopijuotas iš abiejų pusių, jis tada gali padvigubinti pusės išspausdintą automatically ne tik juodu ant balto, bet taip pat ir spalvoje. Pirmas atspaudas turi tiktai paimti 6 sekundes, sektas lankstinukai 33 puslapių per minutę, išspausdina priklausomai nuo spausdintuvo modelio ir atspaudo intensyvumo. Jei tai yra spalvota kopija, tai ketina paimti truputėlį ilgiau natūraliai, kadangi jie visi daro.

Modeliuose tokiuose kaip MB480 MFP jūs esate apdovanotas su multiužduočių darbai skyrimu ypatybėms, kurios padidins jūsų produktyvumą ir išsaugos energiją ilgame prabėgime taip pat. Šis tam tikras spausdintuvas leidžia jus spausdinti faksą tuo pačiu metu, jis kopijuoja. Yra skirtingų daiktų, kuriuos jūs galite padaryti tuo pačiu metu. Yra peržiūra į elektroninio pašto ypatybes, kurias jūs galite padaryti tuo metu, kai ji spausdina nuo jūsų USB uosto. Yra daug skirtingų kombinacijų, kurias jūs galite padaryti, kad padarytumėte jūsų darbo dieną greitesnę ir lengvesnę. Su šiuo pavyzdiniu spausdintuvu jūs ketinate gauti funkcionalumą, kurio jums reikia su greičiu ir valdžia, kurios jūs norite. Visi požymių rinkiniai kuriuos jūs galėjote įsivaizduoti eina ten, kad padarytų jūsų darbo dieną lengvesnę, ir jūsų darbo laboratoriniai tyrimai krūviai atrodo lengvesni. Tai leis jums padidinti produktyvumą, nuleidžiant jūsų kainą.

Kliento pasitenkinimas yra tikslas, ties kuriuo Okidata susitelkia. Jūsų pasisekimas reiškia jų pasisekimą, žinoma, ir kad galėtų būti truputį įrodytu stimulu jiems. Spausdintuvo su multifunkcinėmis ypatybėmis radimas yra patogumas jums. Spausdintuvas su multifunkcinėmis ypatybėmis aukštesniuose rūšies lygmenyse ketina padėti jūsų kompanijai daugiau, negu jūs galėjote įsivaizduoti.

Rašyti komentarą