Kaip mokymo programos pasikeitė su technologija.

parašė , 2012-11-06 17:42

Mokymo privačiai paslaugos turi taip labai paklausos šiandien, kadangi jie kada nors buvo, bet ne būdu, kuriuo dauguma žmonių nepamiršta mokytis privačiai. Praeityje, mokymas privačiai buvo kažkas, kurio studentui reikėjo, kad iškeltų į kitą rūšį, ir vėliau vidurinėje mokykloje ar kolegijoje, jūs reikalingas, kad mokymas privačiai perduotų klasę. Tipiškas tipas paslaugos mokymo privačiai vis dar lieka repetitorius namuose. Jie yra žmonės, kurie specializuojasi tam tikroje temoje ar temose, ir šis mokymo privačiai metodas yra labai naudingas todėl, kad jis atsižvelgia akis į akį į instrukciją. Studentas gali lengvai užduoti klausimus, kadangi jie neturi laukti jo ar jos posūkio, ir repetitorius gali užimti tiek daug laiko, kaip studentas turi suprasti problemą ar klausimą
Repetitorius gali taip pat padėti studentui su studijavimu ir kaip mokytis keliu, kuris dirba tame studente. Šiandien, mes turime kompanijas kaip Kumon ir Miško Studijavimas tam, kad mokytumės privačiai greičiau, negu atvykti kažkas į jūsų namus. Darbas su privačiais repetitoriais reguliariu pagrindu gali prisidėti prie bet kokio studento ilgalaikes paskolos internetu mokymo įgudimo.

Repetitoriai pradinėse mokyklose yra panašūs į mokytojus ar net kolegijos studentus, kurie yra įgudę specifiniame rajone. Kolegijoje jūs ieškojote kitų viršutinių mokyklinių studentų ar absolvento mokyklos studentų, kurie galėjo padėti jums perduoti būtiną sąlygą rajone, kurį jūs neplanavote persekioti bet kokiu būdu. Tai yra vis dar geras metodas tam, kad aukštintų jūsų išsimokslinimą, bet šiandien yra labai bendras bet skirtingas būdas žmonėms papildyti jų išsimokslinimą. Tai yra per kompiuterių mokymo programas ir internetines klases. Šitas studijavimo pasirinkimas yra padarytas nepriklausomai jūsų savu laisvu laiku toli nuo sąveikos su repetitoriumi. Tai neabejotinai taupo studentų pinigus.

Kompiuterių klasės yra paprastai kompaktinio disko, DVD ar video formoje. Keli turės būti užsakyti prieš jų reikalingumą, bet daugelis dabar gali būti perkelti per internetą, paskola su uzstatu jei jūs turite didelio greičio prieigą nuo žiniatinklio svetainės šaltinių įvairovės. Video, priklausomai nuo to, ko jūs siekiate, gali būti padaryti ekspertų lauke apie specifinę temą, ar tai galėjo būti bendradarbiavimu kelių žmonių, daug žinančių vienoje temoje. Pavyzdžiui, jei seminaras buvo ant sukūrimo muzikos grupėje, jūs galėtumėte turėti pianistą, gitaros žaidėją ir muzikantą, grojantį mušamaisiais instrumentais visas kažkokios instrukcijos dalies aprūpinimas. Pristatymas galėjo būti gyvas, ar jis gali panaudoti diagramų, diagramų ar kitų regimųjų pagalbų įvairovę. Dėstytojas panaudos bet kokią informaciją, bus geriausias toje tam tikroje paskaitoje.

Šitos internetinės klasės yra tik šiuolaikinė mokymo privačiai dienos versija. Internetinės muzikos mokymo programos duoda jums opciją mokytis su žmonėmis laiko juostų įvairovėje po visą pasaulį. Didžiulė nauda, kuri negali būti suprasta yra, kad internetinės pamokos leidžia jums sustoti ir nueiti, kaip jūs norite, greta gebėjimo pakartoti daiktus, kuriuos jūs norėtumėte išgirsti vėl. Tai labai naudinga daugeliui žmonių, dirbančių ties muzikos projektais. Kartais jūs turite klausyti muzikos linijos ar struktūros pakartotinai, kad darytumėte tai tikslu ar pakeistumėte tai į jūsų savą stilių. Tai yra labai supaprastintas apibūdinimas to, kaip internetinė muzikos paskaita gali padėti jums su jūsų savu kūrybišku procesu.

Rašyti komentarą