Asmeninės paskolos su blogu kreditu: kaip apeiti blogą reitingo problemą

parašė , 2012-11-07 07:20

Finansinių problemų sprendimo radimas gali būti sudėtingas, ypač siekdamas asmeninių paskolų su blogu kreditu. Bankai galbūt nenori paimti ant pavojaus paskolinti pretendentams su bloga profesine patirtimi, ir net internetiniai skolintojai negali būti visiškai patenkinti, svarstydami skolinantis pinigų stambias sumas.

paskolos internetuProblema yra kredito rezultatas, ir tuo metu, kai tai vieniša nesunaikina galimybių įgyti paskolos pritarimą, tai gali pakelti visaapimančias kainas, darant paskola su uzstatu neįperkamą paskolą. Bet yra kitas pasirinkimas, ir tuo metu, kai absolute, garantuotas paskolos pritarimą, yra visada nepagaunamas, galvodamas už dėžės gali būti priežastis to sprendimo, surasto.
Bet kur mes galime pradėti? Gerai, geriausia vieta pabando atkreipti į svarstomą problemą dėmesį žemos kredito daugybės prieš kreipimas dėl asmeninės paskolos. Šita daugybė gali būti pagerinta, sutvarkydama egzistuojančias skolas, bet svarbiausia informacija, kad turėtų iš pradžių yra jūsų sava kredito daugybė.

Užsakykite Savo Kreditingumo ataskaitą

Žinios yra svarbiausias ginklas jūsų heraldikoje kai prieita prie asmeninių paskolų su blogu kreditu ieškojimo. Studijuojant jūsų kredito rezultatą, galima pradėti paskola bedarbiams jūsų paskolos paraiškos gerinimą. Vieną kartą kasmet, galima gauti kopiją kreditingumo ataskaitos nuo kredito agentūrų (Experian, TransUnion ir Equifax) nemokamai.

Su šiuo dokumentu, specifinės jūsų kredito istorijos detalės gali būti apžvelgtos. Tai yra todėl, kad skolintojams labai įprasta padaryti klaidas, tokiu būdu rezultatas jūsų pranešime negalėtų būti visiškai naujausias. Gaudamas padarytą apžvalgą, rezultatas gali gerėti, tokiu būdu padėdamas padidinti galimybes aptvėrimo ant to garantuoto paskolos pritarimo.

Net jei rezultatas nėra paskola bedarbiams pagerintas, informacija, kaupta nuo pranešimo, yra neįkainojama. Svarbiausia silpnybė gali būti identifikuota, su galbūt kai kuriais nežinomais nepadarytais balansais senoje paskoloje, ar kažkokiu vėlyvu kreditinės kortelės atmokėjimu. Kad ir kas svarstoma problema yra, planas gauti asmeninę paskolą gali būti suformuotas, kai tik tai žinoma.

Susisiekite su Egzistuojančiais Skolintojais

Gera vieta prasidėti, kreipdamasi dėl asmeninių paskolų su blogu kreditu yra su egzistuojančiais skolintojais. Skolintojai nori derėtis, kai jie jau žino pretendento kredito reputaciją. Taip, jei bankas jau suteikė pretendentui paskolą, ir jis buvo grąžintas be kliuvinio, tada jie yra labiau daug atidaryti kitai paskolai su jais pritarimui.

Šio judėjimo pašalpa yra, kad tampa galima gauti žemesnes palūkanų normas, su skolintoju, jau įsitikinusiu, kad pretendentas nėra didelė rizika. Žinoma, reikalas netenka garantuoto paskolos pritarimo įsitraukimo, bet pritarimo galimybės yra labai pagerintos.

Jei patrauklus sandėris negali būti sudarytas su jūsų egzistuojančiu skolintoju, tai tiesiog eina kitur. Yra daug asmeninių paskolų, pasiekiamų internetinis, kurie yra labai konkurencingi. Vienintelis trūkumas yra toks, kad reikia praeiti visą taikomąjį procesą su jais, ir tampa reikėti dvigubinti tikrinimą jų reputacija prieš kažko pasirašymą.

Svarstykite Tarpininką

Yra kita alternatyva tradiciniams ir internetiniams skolintojams – tarpinė finansų kompanija. Jie nėra įperkamiausias pasirinkimas, bet jie gali bent jau aptikti skolintoją, kuris nori sutikti, kad pavojus paskolinti pinigus pretendento kitiems nenori paliesti. Tačiau, todėl, kad tarpininkas išieškos mokestį, asmeninių paskolų su blogu kreditu gavimas čia tikėtina bus brangesnis.

Pranašumas tačiau, yra, kad tai artimiausia garantuotam paskolos pritarimui, kurį pretendentas tikėtina pasieks. Taip, jei spaudimas eina, kad gautų fondus, tai yra be abejonės geriausias maršrutas paimti. Tačiau, būkite įsitikinęs, kad studijuosite terminus, ir pasirinkimas jungėsi su asmenine paskola, kad išvengtų nepaprastai aukštų kainų.

Rašyti komentarą