Kaip nupirkti greitą dieną prekybos kompiuteris daug vaizduoklio vartojimui

parašė , 2015-10-05 07:31

Yra daug ypatybių nauja diena, prekybos kompiuteris turi sėkmingai tekėti daug rinkos duomenų, ypač per sunkius maksimalius prekybos periodus. Pirmas ir svarbiausias komponentas dieną prekybos kompiuteriai yra procesorius. Jei jūs turite apribotą biudžetą, panaudokite tiek kiek įmanoma, kad gautumėte greičiausią pasiekiamą procesorių, procesorius yra atsakingas už traškėjimą visų duomenų, be perstojo tekėtų. Paskui įsitikinkite, kad jūs renkate video korteles, kurios gali pasielgti su bent jau 2 vaizduokliais per kortelę, verčiau su DVI ar HDMI uostais. Tiesioginės kreipties atmintis yra svarbus faktorius be to, naujesnės operacinės sistemos nuo Microsoft gali suvalgyti viršuje daug brangios atminties ir jei jūs neturite pakankamai daug, tai gali priversti jūsų kompiuterį sulėtėti žymiai
Kraštutiniam ramiam atvejui teikia pirmenybę, kad neišblaškytų jus su besaikiu aistruolio triukšmu tuo metu, kai jūs dirbate. Naujesni kietojo kūno standieji diskai gali iš tikrųjų padėti su atlikimu, kadangi jie nepasitiki tradiciniais besisukančiais pusdubeniais kaip reguliarūs standieji diskai, daro. Bendrame bandyme nesiartinti iš mažmeninės parduotuvės nupirko asmeninius kompiuterius. Tokie kompiuteriai paprastai turi iš tikrųjų pigius komponentus, kurie turi daug aukštesnę nesėkmės tikimybę, daug geriau nupirkti tradicijos pastatytą asmeninį kompiuterį nuo kompanijų, kurios specializuojasi tokiose aukštose atlikimo sistemose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbu pasiekti, tradicija formavo prekybos kompiuterį, pastatytą aukštu atlikimo atveju, kuris turi pakankamą aušinimo gebėjimą. Turi būti minimumo 4120 mm atvejo aistruolių jūsų kompiuteryje, ar jei yra 3 aistruoliai tada, 2 jų turi būti didesniais 200 mm aistruoliais. Daugelio tradicijos pastatyti kompiuteriai yra parduoti pigiais atvejais su tiktai vienu suvartojimo aistruoliu ir vienu išvargusiu aistruoliu, tai nėra tinkamas aušinimas aukštai atlikimo burlaivio įrangai. Maitinimo šaltinis yra dažnai pražiūrimas, tai turi būti 550 vatų minimume (620 ar 850 vatų yra net geresnis.) Mes rekomenduojame SeaSonic prekės ženklo maitinimo šaltinius, jie truks daug, daug ilgiau negu kitas vardo prekės ženklas ar bendras PSUs įdeda kitus kompiuterius. SeaSonic maitinimo šaltiniai yra kraštutiniai ramus ir turi stabiliausią įtampą bet kokio prekės ženklo ant rinkos. Aukštos kokybės SSD (kietojo kūno variklis) nuo Samsung, Intel ar Kingstono yra reikalingumas bato varikliui. SSD varikliai yra greitesni ir paskutiniai daug ilgiau negu standartiniai mechaniniai standieji diskai. Samsung EVO varikliai yra šiuo metu labai populiarūs, jie yra tarp greičiausių prekės ženklų lauke.

Rašyti komentarą