Kaip įdiegti atnaujinimą ios 8.3

parašė , 2015-09-19 10:34

Jei jūs nebuvote užlietas daugialypių testų, supančių Apple Watch, yra kitų žinių: iOS 8.3 yra pagaliau išleistas. Po testų daugiau kaip du mėnesius, nauja versija mobilios operacinės sistemos nuo Obuolio rodo daug sunkių padėčių ir lauktų pagerinimų.

Paskutinis atnaujinimas mobilios platformos nuo Obuolio, iOS, atvyksta visiems vartotojams, aprūpindamas didesnę emoji ir kitų pagerinimų įvairovę. Atnaujinimas, 8.3 versija, prideda daugiau kaip 300 naujų emoji, su platesniu odos spalvų diapazonu. Šalių vėliavoms taip pat atstovauja. Be to, nauji emoji primena Obuolio produktų šeimą: iPhone, iMac, ir Apple Watch.
Kitas pagrindinis pakeitimas yra pridėjimas palaikymo CarPlay embedded versija iOS transporto priemonėms, kuris leidžia, kad vartotojai, kad prijungtų jų iPhone prie prietaisų skydo rodo savo transporto priemones.

Atlikimas buvo pagerintas visuose rajonuose. Pagal paleidimo pastabas, jūs galite laukti, kad turėsite smartphone, kuris pradeda greitesnes ir labiau atsiliepiančias paraiškas. Be to, jūs turite turėti labiau skystą elgesį su Wi-Fi, ir gauti daugialypį pakėlimą į Žinučių paraišką, Kontrolės Centrą, Safarį, trečias klaviatūras, klaviatūros sutrumpinimus. Pagaliau, mažas reguliavimas buvo padarytas App Parduotuvėje, Einamosios sąskaitos knygelėje, Apple Pay, Siri, Fotografijose ir iMessage.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra šeimininkas skirtingų lopų, kuriuos jūs galite surasti ant oficialaus iOS 8.3.

Kaip įdiegti atnaujinimą iOS 8.3

Likusioje dalyje šio straipsnio, jūs sugebėsite įdiegti atnaujinimą iOS 8.3 ant jūsų prietaiso. Yra visos informacijos, kad perkeltų ir įdiegtų atnaujinimą.

iOS 8.3 yra suderinamas su kitais prietaisais:

Daugiau iPhone 6, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s Oras iPad 2, iPad Oras, iPad (ketvirtas generolas), iPad (3-ioji karta), iPad 2 Mini iPad 3, iPad Mini 2, iPad Mini iPod Prisilietimas 5G

Tiems jūsų, kas turėjo svarstomas problemas su iOS 8, iOS 8.1 ar iOS 8.2, šis atnaujinimas, su gausiomis klaidos sunkiomis padėtimis žada suremontuoti šituos sužalojimus. Atnaujinimas į iOS 8.3 yra nemokamas naujinimas visiems iOS prietaisams 8, ir jūs neturite panaudoti iOS 8.3 Apple Watch. Po šitų paprastų žingsnių, jūs turite sugebėti užbaigti atnaujinimą po 25 minučių.

1. Įsitikinkite, kad jūsų prietaisas yra prijungtas prie energijos šaltinio

Visada gerai būti paruošiama, ir įsitikinti, kad jūs esate prijungtas prie energijos šaltinio anksčiau, negu atnaujinimas bus gera praktika.

2. Padarykite visų duomenų atsarginę kopiją

Nors iOS atnaujinimas nuo Obuolio yra linkęs būti patikimas, jis nereiškia, kad jūs neturėsite palaikyti savo duomenų. Kad padarytumėte tai, nueikite į Settings> iCloud> Laikymas & Atsarginė kopija. Po šiuo pasirinkimu, tempkite ir įgalinkite Atsarginį pasirinkimą ant iCloud.

3. Atnaujinkite iOS 8.3

Peroras [Wi-Fi]

* nustatymuose, spragtelėkite General> Programinės įrangos Atnaujinimas

* ten jūs sugebėsite turėti atnaujinimo detales, jūs galite paspausti Duomenų perkėlimą ir Įdiegti

*you turės įeiti į jūsų slaptažodį prieš naujovinimo pradžias

*, kai tik jūs įėjote į savo slaptažodį, jūs turite priimti dukart terminų ir sąlygų Atnaujinimą iOS 8.3, ir tai pradeda perkelti

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

*you bus dabar skatintas iš naujo prasidėti. Jei jūs nesate pasiruošęs, jūs galite nuspręsti panaikinti, kitaip išleidžiate prietaiso pakartotinę pradinę įkeltį ir įdiegiate

*when prietaiso pradžios iš naujo, jūs esate skatintas iš naujo įeiti į savo slaptažodį.

iTunes

Prijunkite savo prietaisą prie jūsų kompiuterio ir pradėkite iTunes (jei tai nedaro automatically), kairėje pusėje iTunes, nustatykite savo prietaiso vietą, paskui spragtelėkite centre, dabar bus versijos detalių ir opcijos patobulinti. Spragtelėkite "Tikrinimą Atnaujinimui". dialogo langelis pasirodys ir praneš jus, kad nauja programinės įrangos versija yra pasiekiama, Jei jūs esate pasiruošęs patobulinti į iOS 8.3 spragtelėjimo Duomenų perkėlimo sąrašas to, kas nauja iOS 8.3, pasirodo, spragtelėti Paskui, ir paskui spragtelėti Priima Jei sukeltas, įeina į jūsų slaptažodį į jūsų prietaisą, kurį atnaujinimas dabar perkels ir įdiegs, seka instrukcijas ir įeina į jūsų slaptažodį, ir paskui neįeina į slaptažodį jūsų Apple ID So jokie rūpesčiai?

Rašyti komentarą