Kas jūs turite įsitikinti, kad jūs mokotės savo plaušaplytėje po padarinių klasės

parašė , 2013-05-14 17:17

Plaušaplytė Po Padarinių nėra tipas programinės įrangos, kurią jūs galite tik pakelti ir žaisti. Jūs turite iš tikrųjų žinoti ins ir programos interfeiso outs, tokiu būdu jūs sugebėsite padaryti pagrindinį projektą ir iš tikrųjų eksportuoti tai tinkamam formatui. Jei jūs turite daug laiko ant jūsų rankų, jūs galite vadovauti į prieinamiausius ir nemokamus išteklius, kurie yra Greita Pradžia ir Perskaitytas Mane vadovai. Tada jūs galite ištirti kiekvieną iš ypatybių ir funkcijų, tikrindamas Plaušaplytę Po Padarinių Pagalbos skyriaus Plaušaplytės Produkto Pagalbos Centre. Tačiau, tai gali būti labai nuobodu ir yra per didelis skaičius ypatybių, kurias pagalbos svetainė apima. Jūs turėsite patogesnę ir įdomią pradžią su šiuo programinės įrangos paketu, jei jūs gausite kažkokį gerą mokymą šiame video, redaguodamas programinės įrangos paketą
Jūs galite pasakyti, jei šitos klasės yra geros, jei šitos klasės dengia kitas pagrindines temas.

Skirtumas tarp Po Padarinių ir Premjeros, Pro-

Ir Po to, kai Padariniai, ir Pro-Premjera turi video redagavimo ypatybes. Bet jei jūs norite iš tikrųjų padaryti video ar pasirodyti didžiulis, redaguoja į video, jūs turite būti pažįstamas su abiem programomis ir žinoti, kokią programą panaudoti, kai jūs turite padaryti tam tikras video redaguoja. Gera Plaušaplytė Po Padarinių mokymo pabrėš ant temų, kad yra susieti su multiplikacija ir dengia kai kuriuos iš pagrindų Plaušaplytės paskola bedarbiams Premjeros, Pro-, kuris apima prisidedančius video filtrus ar kosmetinių pakeitimų į video sukūrimą.

Klaviatūros Sutrumpinimai

Yra daug svetainių, kurios rodo " konfiskuotu automobiliu aukcionas apgaulė sheet" kur visi svarbūs sutrumpinimai į tam tikrą Plaušaplytę Po Padarinių užduočių yra įrašyti į sąrašą. Tiesiog bandymas įsiminti šitas klaviatūros kombinacijas nėra vertas. Geriau pasimokyti per Plaušaplytę Po Padarinių mokymo todėl, kad jūs iš tikrųjų einate rankos su svarbiausiais įrankiais. Kadangi jūs pradedate naudoti tam tikrą įrankį dažnai, jūs būsite pradėtas nuo to įrankio sutrumpinimo rakto. Atrasdamas klaviatūros sutrumpinimą po vieną, jūs išmoksite verstis tuo klaviatūros sutrumpinimu nuolat, tokiu būdu darbas galės būti padarytas daug greitesnis.

Keyframes ir Multiplikacijos Sukūrimas

Projektuodamas video, nors Plaušaplytė Po Padarinių, laukite klasių apimti kažkokį keyframing ir kitas multiplikacijos sukūrimo ypatybes, tokiu būdu jūs galite padaryti lygius multiplikacijos padarinius. Su šiomis žiniomis jūs turite sugebėti padaryti kai kuriuos iš pagrindinių projektų, kuriuos jūs galite sugebėti išplėsti, kadangi jūs supažindinate save su kitomis programinės įrangos ypatybėmis.

Manoma, kad gera Plaušaplytė Po Padarinių mokymo sesijų yra efektyvesnė negu įprastas eBooks ir mažos mokymo programos. Jūs turite įsitikinti, kad jūs pasiekiate laiku su įvairiomis sąvokomis, tokiu būdu jūs galite iš tikrųjų suprasti, kaip ypatybė dirba ir kai reikia panaudoti tą ypatybę. Pagaliau, įsitikinkite, kad kursas dengia paskutinę video redagavimo programinės įrangos versiją, kad pasiektų, kad studijuotų naujas ypatybes be to.

Rašyti komentarą