Tėvų meilės ženklas

parašė , 2013-05-21 08:42

Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir palaima, dėl kurios stengiamės pastatyti didžiausias pilis.

http://tshirtmafia.co.uk/dope-t-shirts-53.tBe vaikų , juk nėra kitiems prasmės, nes grįžti po darbo namo ir miela dukrytė, sūnelis kabinasi ant pečių norėdami  pabučiuoti į skruostą ,lyg  paprašyti dėmesio ir tos paprastos meilės, kurios ne visada išeina suteikti, kada reikia rūpintis gerbūvių ir šeimos gerovę. Vaikus išauklėti nėra lengva , juolab reikia nemažai skirti laiko , kad išmoktu gerbti ir mylėti savo tėvus. Skaudu , kai vaikai patenka į vaikų namus . Ar tėvams įvyksta nelaimė , kuri priverčia atsiskirti ir nuo mažens gyventi savarankiškai. O dar skaudžiausia , kai vaikai auga šeimoje , kuri dažnai vartoją alkoholį. Tuomet vaikus lengviausia kažkam išnaudoti savo pelno tikslui. Nelengva, kai vaikai pasijaučia parduoti ar gimę ne tam inkubatoriuje , kur nuo mažens nesupranta kas yra mamos meilė.

Vaikai, tai mūsų ateitis ir negalime leisti kitiems išnaudoti tuos, kurie nemoka apsiginti, nes įtakoti aplinkybių priversti taikyti ir gyventi lyg beždžionių lauke. Vaikai nėra kalti , kad elgiasi pyktai ar rodo agresyvumą . O kaip vaikui apsiginti , kai jis nemoka kitaip ir gyvendamas aplinkoje iš kurios gauna netikrą meilės ryšį priverstas save apgaudinėti.

Vaikai turi išmokti gyventi , bet kartais neužtenka patarti ar parodyti.  Todėl savo vaikams parodykite meilę , kuri neprašo atpildo . Marškinėliai vaikams, tai Yolo t shirts ir Dope T shirts

Rašyti komentarą