Kas yra icloud, ir man reikia jo?

parašė , 2011-12-20 08:50

Iki šiol jūs turbūt išgirdote "debesį", "debesies skaičiavimas" ar "debesyje" ir galvojo į save savarankiškai "Kas, po galų, yra debesis?" Tiesiog padėtas, trukmė debesis yra panaudota, kad apibūdintų informaciją, kuri yra sukaupta ne ant jūsų savo personalinio kompiuterio, bet ant tolimo kompiuterio ar serverio, prijungto per internetą. Tai yra kitas žingsnis kompiuteriuose – turėjimas jūsų rinkmenų, fotografijų, muzikos ir labiau palaikytas ir pasiekiamas per internetą, kur bebūtų jūs esate, kad ir kada jums reikia jų. Neturėdamas fiziškai įjungti jūsų prietaisą ir sinchronizuoti paskolos studentams tai į kompiuterį. Obuolys neseniai pradėjo savo versiją debesies skaičiavimo, pavadinto iCloud, ir tuo metu, kai visa tai gali atrodyti painu pirmiausia, šis straipsnis turi atsakyti daugelį jūsų klausimų
Kaip apsispręsti, jei iCloud yra teisingas baidariu trasos jums, ir kas rodo jus turėtų naudos iš, yra jūsų sprendimas – tokiu būdu tai turi bent jau būti informuotu sprendimu.

Apimkime tai dviejose dalyse: 1 Dalis, šis straipsnis, apims iCloud visais Obuolio produktais. 2 dalis apims naudojimo langai iCloud.

Reikalavimai Vienas daiktas, kad turėtų galvoje apie iCloud, ar bet kokią debesimi pagrįstą paslaugą: tai yra tiek daug kolekcija ypatybių ant daugialypių prietaisų, kadangi tai yra produktas. Tai yra, tuo metu, kai "iCloud" galėtų būti panašus tik į kitą programą, kad pasiektų, tai daugiau panėšėja į sistemą, kuri suvienija tai, ką jūs jau turite. Kad padarytų tai tinkamai, Obuolys pastatė tai su kai kuriais aiškiais reikalavimais ir programinei įrangai ir aparatinei įrangai. Jūsų kompiuteriui, jūs turite turėti paskutinę operacinę sistemą, kuri yra 10.7, kodiniu pavadinimu Liūto. Kiekvienas naujas Mac kurį jūs perkate dabar įdiegs Liūtą, tokiu būdu jūs būsite viskas nustatytas. Jei jūs nesate įsitikinęs, jei jūsų kompiuteris gali patobulinti, tikrinkite techninius reikalavimus Liūtui iš pradžių.

Jūsų portatyviems prietaisams tokiems kaip iPad, iPhone ar iPod Prisilietimas ten yra kažkokia aparatinė įranga taip pat kaip programinės įrangos apribojimai. iCloud dirba pirmiausiai su iOS 5, paskutinė operacinė sistema Obuolio prietaisams.

iPad: Ir originalus iPad, ir iPad 2 yra suderinami su iOS 5 ir su iCloud.

iPhone: iOS 5 tiktai dirbs ties iPhone 3GS, iPhone 4, ir iPhone 4S. Originalus iPhone ir iPhone 3G nėra gebantys valdyti naują operacinę sistemą.

iPod Prisilietimo: Jums reikės trečios ar ketvirtos naktinis klubas kartos, tokiu būdu kažkas po 2009 m. rugsėjo ir jūs būsite puikus.

Pažymėkite: kai kurios iCloud muzikos ypatybės reikalingas CDMA modelio iPhone 4, ir taip pat dirbs su iOS 4.3.3. versija.

Ypatybės kuriomis

iCloud tikslas yra į automatically ir saugiai suvienija visą jūsų turinį – muzika, fotografijos, rinkmenos, apps, ir taip toliau. Dabar, jei jūs būsite draugo name, ir jie rekomenduoja didelę dainą, kurią jūs perkeliate ant savo iPhone, tai bus automatically duomenų perkėlimas į jūsų iMac jūsų įstaigoje, jūsų iPad namie, ir jūsų iPod Prisilietimas jūsų miegamajame. Debesies skaičiavimo pažadas buvo pasaulis be laidų, kur daiktai, kuriuos jūs darote yra vientisai sujungti, palaikyti ir gauna, ir pasiekiamas, kur bebūtų jums reikia jų. Dauguma Obuolio paraiškos buvo atnaujintos, kad dirbtų sklandžiai su iCloud, ir Obuolys prekyba automobiliais aprūpino detales išoriniams supirkėjams, tokiu būdu jie gali padaryti savo programų darbą su tuo be to. Tai yra tiktai laiko klausimas prieš viską, kurį jūs darote dirbs su iCloud. Yra kelios didelės iCloud ypatybės, tokiu būdu mes atskirsime juos į kategorijas.

Muzikos Dalykai kuriuos jūs perkate per iTunes tokį kaip dainos, albumai, apps, pramoginės laidos, ir knygos yra automatically pasiekiamas per jūsų prietaisus. Jei jūs esate užkandinėje ir naudojate Shazam, kad identifikuotumėte tą vėsią dainą, jūs girdite, tada nusprendžia nupirkti tai iTunes, tai bus greita paskola internetu pasiekiama jums ant visų jūsų prietaisų duomenų perkėlimui, be atpirkimo. Dalykai kuriuos jūs nupirkote iTunes parduotuvėje gali būti pamatyti jūsų pirkimo istorijoje ant bet kokio prietaiso, net jei jūs nepirkote to nuo to prietaiso, ir jūs galite perkelti tai vėl jokiam papildomam mokesčiui.

iTunes buvo atnaujintas, kad įtrauktų iCloud, bet yra taip pat nauja ypatybė, pavadinta iTunes Degtuku, kuris iš tikrųjų keičia daiktus. Jūsų iTunes muzikos biblioteka yra labiausiai tikėtina mišinys muzikos, kurią jūs nupirkote nuo iTunes, importuoto nuo kompaktinio disko, ar būsiu mes tik sakyti "kitą". Su iTunes Degtuku, jūs galite turėti iTunes, lygina jūsų biblioteką su daugiau kaip 20 milijonų dainų iTunes ir bet kokiomis dainomis, kad degtukas yra įtrauktas į jūsų iCloud pranešimą. Jei jūs turite dainas, kurios nėra suderintos, jūs galite išsiųsti juos į iCloud. Kaip pridėtas bonusas, dainos yra pasiekiamos 256 Kbps, aukštos kokybės nustatyme – net jei jūsų dainos buvo žemesnė kokybė. iTunes Degtukas yra įstatytas tiesiai į naujausią iTunes versiją, bet paslauga kainuoja 24,99$ per metus ir yra apribota iki 25 000 dainų. Dainos, nupirktos per iTunes, nesitiki tos ribos kryptimi. Iš esmės, vartojant iCloud ir iTunes Degtuką, jūs galite turėti prieigą prie visos jūsų muzikos, kur bebūtų jūs esate.

Fotografijos kurias Jūs žinote, kai jūs esate savo vaiko rečitalyje ar sporto atvejis ir jūs gauna tą didelį paveikslą jūsų telefonu, kad jūs negalite laukti, kad parvyktumėte namo ir surastumėte, kad kabelis, jūs prisiekiate buvo tik tiesiai ten ant virtuvinio prekystalio ir galų gale užkimšti jūsų telefoną į kompiuterį, tokiu būdu jūs galite importuoti paveikslą? Gerai Fotografijos Srovė, iCloud dalis, rūpinasi tuo. Dabar fotografija, jūs imate automatically pasirodo ant jūsų kompiuterio ar kitų prietaisų, jungdamasi prie Wi-Fi ir pastumdama fotografijas nuo jūsų iPhone į kitus prietaisus. Jei jūs turite Obuolio televiziją, jūs galite net turėti savo fotografijas nuo iCloud ant didelio jūsų HDTV ekrano.

Dokumentai verslo savininkams, profesionalams, studentams, ir taip toliau kas galėjo būti geriau negu jūsų dokumentų su jumis turėjimas visada? Įsivaizduokite, jei jūs turite padaryti pristatymą iš miesto, jūs kuriate pristatymą įstaigoje, baigiate ją su bosu ir siekiate oro uosto. Tuo metu, kai jūs esate skrydyje, klientas kviečia įstaigos noro pakeitimus. Jūsų bendradarbis daro pakeitimus, ir iCloud daro kitus. Kai jūs sodinate ir pasukate atgal savo telefoną ant, atnaujintas dokumentas pasirodo ant jūsų iPad. Jūs darote pristatymą, tupdote klientą, esate skatintas, gauti didžiulį bonusą, pirkti naują namą, bėgti prezidento… gerai, galbūt ne viskas tai. Bet galvokite apie laiką (ir kadangi mes žinome, laikas lygina pinigus), kuris bus sutaupytas, ne turėdamas atgaivinti tuos pakeitimus nuolat. Dabar, Obuolio iWork apps kaip Puslapiai, Pagrindinė mintis, ir Skaičiai visas darbas vientisai ir jūs galite net panaudoti Microsoft Office dokumentus, registruodamas į jūsų icloud.com pranešimą.

Kitos Ypatybės iCloud taip pat sinchronizuoja jūsų kontaktus, kalendorius, elektroninis paštas (iCloud apima a.me elektroninio pašto pranešimą, jei jūs jau neturite vieno), adresai, pastabos ir priminimas. Taip, jei jūs susiduriate su senu draugu nuo kolegijos ir gaunate jo telefono numerį & atkreipia dėmesį ir daro priešpiečių datą kitą savaitę, tai viskas vientisai sinchronizuojama per jūsų prietaisus. Kita nauja ypatybė yra, Randa Mano Draugus – jūs ir jūsų draugai galite panaudoti šį naują app ant savo iPhone ir panaudoti GPS, kad identifikuotumėte, kur jūs esate ant žemėlapio. Puikus susitikimui šeimos ar draugų piknikui ar pietums. Taip pat geras laikymui tako paauglių, kurie prisiekia, kad jie tik eina į alėją. Palei tas linijas, Radimas Mano iPhone app dabar dirbs su jūsų Mac be to, taip, jei jūs, Pro-MacBook yra pavogtas, jūs galite nustatyti to vietą tiesiog, registruodamas į icloud.com.

Tikėkite tuo ar ne, tai yra tiktai pagrindinių ypatybių santrauka – yra tolimas daugiau po paviršiumi. Įkuriantis iCloud gali būti truputį sudėtingas pirmiausia, ir jūs turite neabejotinai įsitikinti, kad visa jūsų aparatinė įranga yra paruošta, programinė įranga yra suderinama, ir taip toliau prieš perjungimą į iCloud. iCloud žada padaryti daug daiktų daug lengvesnį ateityje. Galbūt ateitis yra čia jau.

Rašyti komentarą