Kas, po galų, yra ašmenų centras ar ašmenų serveris bet kokiu būdu?

parašė , 2011-12-22 21:09

Daugelis mūsų gyvas techies, maitinkitės, ir kvėpuokite technologijos sektoriaus viduje, bet dėl žymiai besiplečiančios visatos technologijos, mes dažnai nežinome dalies aparatinės įrangos, kuri yra pasiekiama mums. Kitiems, tai yra senas batas – kaip senas penso dykinėtojas ar balno batas "senas batas."

Svarstymas, kad TAI dirba brokeriu ir perpardavinėtojai maino įrangą kiekvieną dieną tarp milijonų pagerank ant milijonų serverių, dalių, pakaitalo dalies skaičių, įspaustų žymę prieš OEM įrangą ir taip toliau, tai yra nenuostabu, kad yra terminų, kurių mes galime nežinoti. Taip, tiems jūsų, kas tik nori žinoti, koks prakeiktas ašmenų centras yra, yra reikalas.
Neįeidamas, kuo VMEbus yra ir visas, kad smagi medžiaga, atgal apie 1980-uosius, inžinieriai ieškojo būdo turėti daugialypius serverius, procesorius, ir tiesioginės kreipties atmintį, sukurtą mažesnėje erdvėje skirtingai nuo tradicinio 1U, 2U, 4U stovas pasodinta serverio konfigūracija. Užuot turėję plačią serverio statybą, kuri buvo 1U/2U ar didesnis aukštyje, jie spragtelėjo serverius ant savo pusės, sumažino juos, sms siuntimas sumažintas plokštuminis (pagrindinės plokštės), ir suvertė viršuje ant procesoriaus greičio. Dabar, jūs turite apgyvendinti plonesnius, mažesnius, "ašmenų" serveriai viename centriniame vienete. Reikškite-nepasitenkinimą-yah! Mes turime "ašmenų važiuoklę."

Šitos atskiros ašmenys slysta ar įjungia važiuoklę backplane/mid-plane priklausomai nuo konfigūracijos. Yra keli gamintojai su šia technologija tokie kaip Cisco, Miškingas slėnis, Fujitsu, HP, IBM, Orakulas anksčiau Saulės Mikrosistemos, ir sąrašas eina be paliovos.

Dabar, šitie serveriai turi sugebėti jungtis, ar "kalbėti", su vienu kitu. Taip, centras ar važiuoklė sveika mityba turės jungiklius ir vadybos modulius formuoti. Jei jūs panaudosite Ethernet ar pluošto kanalo korteles ašmenyse tada, jums reikės tinkamo pasirinkimo visai važiuoklei. Važiuoklė savarankiškai reikalingas didelių maitinimo šaltinių ir stiprių pagyrūnų, būtinų tam, kad atvėstų.

Jūs galite pridėti laikymą prie šitų vienetų be to. Ašmenys tipiškai laikysis du 2.5" variklių, ir kartais važiuoklė neš išorines variklio pigios paskolos įlankas ar laikymą be to. Galutinis rezultatas, šitie blogi berniukai yra garsūs. Jei jūs staiga susierzinate ašmenų važiuoklę, jūs nenorite to valdantis kokiu nors mastu telefoną, todėl, kad tų pagyrūnų garsas numuš bet kokį pasikalbėjimą, kurį jūs bandote turėti.

Neprašyto patarimo dalis, jei jūs žiūrite į pirkimą ašmenų centro kokios nors rūšies – jei jūs nežinote tai, ko jums reikia, esate įsitikinęs, kad nupirksite nuo kažko, kas daro.

Rašyti komentarą