Kas yra kaltas dėl rekordinės studento kreditai skolos?

parašė , 2012-11-30 18:07

Per kelerius pastaruosius metus mes pamatėme lygmenis studentų kreditai skolos, kylančios pagal keliančias nerimą normas. Šiandien, visaapimanti studentų skola yra aukštesnė, negu ir kreditinės kortelės skola, ir automobilis skolina skolą. Su darbo galimybėmis būdamos šalia nulio nesenai kolegijai grads, tai turi daug žmonių stebuklo, jei kolegija net yra ta to verta. Ir didelis klausimas yra, "Kas yra atsakingas už šią skolą?" kreditai gavėjai kreditas internetu turi būti laikyti atsakingi už kiekvieną dešimties centų monetą, kurią jie nusprendė pasiskolinti? Ar skolintojai turi būti ant kablio daliai to?
Pasirinkimas A: kreditai gavėjai

greitieji kreditaiApskritai kreditai internetu pirma žmonių grupė, kurie būtų kaltinti už rekordinius studentų skolos lygmenis, yra studentai savarankiškai. Jei jie neišėmė paskolų pagal normas, jie turėjo, tai nebūtų problemos, mėgsta yra.

Didžioji dalis mano, kad šitie studentai turi būti laikyti atsakingi už tai, ką jie pasiskolino. Jie sąmoningai panaudojo skolintus pinigus, kad užmokėtų už kolegiją, tokiu būdu yra jų reikalas sumokėti tai.

Bet kiek iš pasirinkimo padarė daugelį šitų vaikų, turi pirmiausia? Daugelis buvo auginti su sąlyga, kad jie lankys koledžą po vidurinės mokyklos ir turėjo labai nedaug sąmoningą pasirinkimą klausime. Jei jie nebuvo labai geri radime dotacijų, stipendijų, ir gelbėjimo, kreditai internetu jie neišvengiamai turėjo išimti didelę paskolą, kad užmokėtų už kolegiją. . mintis, kuri buvo spausta ant jų nuo pradinės mokyklos mokytojų ir tėvų.

Pasirinkimas B: Skolintojai

Galbūt skolintojai yra tie, kurie yra kalti dėl studentų kreditai netvarkos. Jie sėkmingai stengėsi paveikti kongresą, kad atimtų kreditai gavėjus iš bet kokios bankroto apsaugos, kas reiškia, kad studentų kreditai seks jus į kapą, net jei jūs galite įrodyti, kad jūs negalite padaryti užmokesčius.

Jie yra taip pat kaltinami grobuoniškomis skolinančiomis praktikomis, daug kaip tie panaudoti kreditai kompanijų. Nėra sunku gauti studentų paskolą, net jei jūs turite blogą kreditą ir jokį pasirašantįjį kartu su kitais.

Bet nebūtų skolinančios pramonės, jei nebūtų žmonių, kurie norėjo pasiskolinti pinigų kolegijai. Šitos firmos egzistuoja todėl, kad yra žmonių, ten pasiruošusių pasirašyti paprastuosius vekselius ir pasiskolinti pinigų nuo jų.

Pasirinkimas C: Mokyklos

Ahhh čia mes einame. Kas toks ima juokingus kiekius pinigų per semestrą tam, kad lydėtų kolegiją? Kas turi didžiausią ranką nustatymo, kiek studentas turės pasiskolinti? Mokyklos!

Daugiau kaip praėjusius 20 metų kaina kolegijos dalyvavimo kilo pagal normą, ne proporcingą į likusią dalį ekonomikos. Kodėl netikėtai tiek brangiau sekti?

Gerai galvokite apie kolegiją prieš 20 metų ir kolegiją šiandien. Šiandien studentai turi didelio greičio internetą ir kabelinę televiziją kiekviename kambaryje universiteto teritorijoje. Jie turi naujas technologijas ir sveikesnį maistą savitarnos užkandinėse. Mokykloje aš nuėjau pas, mes turėjome visą vegetaro valgyklą. Ši medžiaga nėra laisva (ar pigi!) .

Pasirinkimas D: Visi Anksčiau minėti

Problema kurią mes turime yra tokia, kad mes bandome padėti kaltę ant vienos žmonių grupės, kai daugelis turi kaltę.

Jei kolegijos būtų konkurencingai įvertintos tada, kainos mažėtų.

Jei kainos mažėtų, studentai turės pasiskolinti mažiau ir galėtų būti labiau atsakingi už mažesnes kreditus.

Jei skolintojai būtų šiek tiek daugiau atleidimo sunkumų ir pasiruošęs dirbti SU kreditai gavėjais tada, daugiau sugebėtų surasti, kad protingas užmokestis planuoja ir atsiskaito su tuo, ką jie įsiskolina.

Situacija yra toks, į kurį turi atkreipti dėmesį nuo daugelio skirtingų kampų. Šiuo metu, kolegijos gauna vis mažiau federalinį ir valstybinį finansavimą, kuris daro mokymo kainų kilimą. Tuo pačiu metu, yra įstatymų, kad DVIGUBINTŲ palūkanų normą federalinėse studentų kreditaie, išsaugant bankroto apsaugos trūkumą. Kaip tai duoda naudos studentams bet kokiu atveju?

Laiku, kai kiekvienas yra sujaudintas dėl bedarbystės ir ekonomikos mes negalime rizikuoti su jaunimu, kuris paėmė iniciatyvą gauti išsimokslinimą.

Mes turime surasti būdą padėti kiekvienam šioje netvarkoje.

Rašyti komentarą