Kas yra užkurti ugnyje?

parašė , 2011-12-16 20:02

Jūs išgirdote triukšmingą reklamavimą apie Užkurti Ugnį ar pamatėte reklaminę laidą apie Amazonės naują produktą per televiziją? Žmonės nori žinoti, kokia Užkurti Ugnis yra. Su tuo būdamas toks naujas produktas nėra daug informacijos lauke apie tai, kaip tai dirba ir ką produktas turi pasiūlyti vartotojams.

Nauji Kuria Ugnį nuo Amazonės, kuri buvo išleista 2011 m. lapkričio 15-ąją, duoda jums produktą, palyginamą su Obuoliu iPad ir kitomis kmu Į žmogų panašaus roboto tabletėmis. Populiariausia ypatybė apie Užkurti Ugnį yra kaina. Tai įperkama, dar siūlo daugelį tų pačių ypatybių kaip jo konkurentai. Kadangi Ugnis yra nauja, daug žmonių klausia, kas yra Užkurti Ugnyje? Yra kelios ypatybės, kurias jūs surasite:
1. Tai turi tinklo naršyklę, kuri leidžia vartotojui perkelti populiarų apps tokį kaip Hulu, Netflix ir Pandora taip pat kaip elektroninis paštas.

2. Ugnis prisijungia prie Amazonės didžiulės dedikuoti.lt knygų, video, žurnalų ir muzikos kolekcijos. Jūs galite taip pat perkelti savo savą muziką ir fotografijas.

3. Šis stalas turi labai aiškų ir aštrų 7 colių spalvotą ekraną. Tai taip pat turi 8 GIGABAITUS atminties.

4. PDF, Žodis, Pranoksta kitus, ir Elektros prijungimo vietos dokumento rinkmenos gali būti perskaitytos Ugnyje.

5. Ugnyje jūs taip pat surasite sveika mityba Micro-USB ryšį, pagrindinį telefoninį domkratą ir du kalbėtojus. Vienintelis mygtukas Ugnyje yra valdžios mygtukas.

Tai yra pagrindinis bendras įspūdis to, kas jūs surasite, kad vidinė Amazonė Kuria Ugnį. Keli daiktai kuriuos jūs nerasite yra 3G radijo imtuvas, telekameros, mikrofonas ir GPS. Tai taip pat neturi jokio Facebook app ir jokio Čiulbesio app, dar. Ugnis yra geriausiai panaudota tam, kad perskaitytų jūsų mėgstamas knygas, pasivydama jūsų mėgstamas televizijos laidas ir kino filmus, ir klausydama jūsų mėgstamos muzikos. Būtent tai jūs surasite Amazonės, Kuria Ugnį.

Ugnis yra kažkas vertės tyrinėjimas, creditas bandydama apsispręsti, kokią tabletę jūs norėtumėte nupirkti. Tai nauja, tokiu būdu yra vis dar daug, kad tyrinėtų, kad nustatytų jo už ir prieš. Jūs galite surasti apžvalgas produkto ant tinklo, ir daugiau apžvalgų bus išleistos netrukus. Kaip minėtas anksčiau, Ugnies geriausia ypatybė yra savo kaina. Šiuo metu yra, parduoda už 199$, kuris yra labai žemas palyginti su panašiais produktais, kurie nėra namie rinkoje šiuo momentu. Tai turi vis dar būti nustatoma, kaip sėkmingas Ugnis bus.

Rašyti komentarą