Didelės formato spausdintuvo apžvalgos: jums pagalba įsigyti puikų spausdintuvą

parašė , 2011-12-16 23:50

Didelės formato spausdintuvo apžvalgos padės bet kokiam asmeniui, sudomintam į geriausio jų asmeniniam ar verslo naudojimui radimą. Juos taip pat pavadina plataus formato spausdintuvais ir gali pagaminti iki 100" plačių atspaudų. Jie yra iš esmės panaudoti tam, kad padarytų antraštes, plakatus ar signage verslo ar asmeniniam naudojimui. Skaitytas toliau toliau kai kuriems modeliams, kuriuos jūs galėtumėte norėti tikrinti.

1. Garsus gamintojas, kurį daug asmenų žino yra Kseroksas, ir jūs mėgsite jų Kseroksą 8290. Šis dalys internetu modelis gali pagaminti atspaudus su minimumu 24" ir maksimumas 90". Savilipnus vinilas, antraštės vinilas ir atlasas, lauke popierius yra vidurkis, kurį jūs naudojate, spausdindamas šiame modelyje. Xerox8290 spausdinimo greitis yra 170-215 sq
ft/hr. Atspaudai, kuriuos jūs darote su tuo yra puikūs viduje ar atvirame ore. Atspaudo kokybė yra labai aiški. Tai eco-draugiška be to, tokiu būdu tai nėra tiktai įperkama bet taip pat ir sveika.

2. Epson Rašomoji plunksna Pro-3800 – Didžiausios formato spausdintuvo apžvalgos turi tai jų sąraše. Tai yra todėl, kad tai didelis kai prieita prie funkcionalumo. Tai turi 17 "x22" spausdinimo gebėjimo. Nors tai yra vienas iš mažiausiai brangių Epson didelių formato spausdintuvų, jūs galite vis dar svarstyti tai kaip ganėtinai brangu. Tokio turėjimas kainuos jums apie 1.300$, paprastai mažiau. Jei tai yra per daug, jūs galite išlaukti pardavinėjimui, zidiniai jei jūs norite nupirkti šį spausdintuvo modelį.

3. Didesni spausdintuvai yra brangūs, paprastai 10.000$ kaip HP DesignJet 5500uv (60). Šis modelis turi 60 "x300" spausdinimo gebėjimo. Atspaudo produkcija yra nuostabi su aukšto galo detalėmis. Jei jūs norite to pigus, nelaukite visiškai naujam. 200$ plius pasiūlymas yra surasti eBay. Kitas galimas būdas nupirkti tai pigu yra, skelbdamas skelbimą ar ieškodamas panaudotus vieno dolerio banknotus šalia jūsų rajono. Didelės formato spausdintuvo apžvalgos padės jums sprendime, jei jūs norėsite nupirkti visiškai naują HP DesignJet 5500uv vienetas.

Ankščiau paminėti trys yra tarp geriausio didelių formato spausdintuvų yra šiandien. Neužmirškite, kad yra vis dar kitų modelių, kuriuos jūs galite tikrinti. Perskaitykite kai kurias dideles formato spausdintuvo apžvalgas, kad jūs žinotumėte kitus modelius. Tik atsiminkite, jei jūs ieškote tam tikrą modelį, kad jūs norite turėti, skaityti apžvalgas automobiliu supirkimas Vilniuje apie tai iš pradžių. Tai turi garantuoti, kad jūs sugebate gauti geriausią iš jūsų pinigų vertės.

Rašyti komentarą