Kiek jūs iš tikrųjų taupote su name tai?.

parašė , 2012-05-11 16:59

ikas. Daugumoje verslo dalių, darydamas kažką savarankiškai – ar bent jau jūsų savos kompanijos viduje – yra puikus būdas taupyti pinigus. Ne tiktai, kad, bet tai leidžia jus garantuoti tam tikrą kokybės lygmenį, kad jūs galite ne visada pasiekti su išoriniu rangovu. Galų gale, niekas nesirūpina apie jūsų kompaniją būdas, jūs darote, ir tokiu būdu ji tiktai turi prasmę pasitikėti jūsų sava komanda jūsų svarbiausiems projektams.

Tuo metu, kai tai yra apskritai protinga filosofija, tai nelaiko ypač gerai kai prieita prie TO. Todėl, keistas, kadangi tai galėtų atrodyti, jūs galite labai dažnai taupyti daugiau prie outsourcing TAI, negu jūs būtumėte, elgdamasis su tuo name su pilnu ar nepilnos darbo dienos tarnautojai. Yra tik kelių iš didžiausių priežasčių kodėl:

Jums turbūt galų gale reikės į outsource jūsų TAI bet kokiu būdu
Jūs galite neabejotinai pasamdyti asmenį ar komandą, kad kontroliuotumėte jūsų technologiją kasdien, bet ten turbūt atvyksite laikas, kai jums reikia pagalbos outsourced TAI tiekėjas su platesniu gebėjimo komplektu. Todėl yra daug situacijų, kurios reikalauja ekspertizės, kurią singlas TAI tarnautojas negalėtų turėti.

Pavyzdžiui, manykite, kad jūs perkeliate savo verslą nuo vienos priemonės kitam, ar atidarote naują vietą. Tuo atveju, jūs norėsite konsultuotis su outsourced, kurį JIS suburia į komandą, kad įsitikintų, greita paskola internetu kad visa jūsų aparatinė įranga ir programinė įranga yra migruota tinkamai, kad jūs taupote pinigus ant bet kokio suplanuoto naujovinimo, ir kad jūsų technologija yra tinkama nauda, nekalbant jau apie formuotą teisingai, jūsų naujoje vietoje.

Kiti pavyzdžiai galėtų apimti greitas kreditas įdiegimą specializuoto programinės įrangos paketo, ar katastrofos ir atgavimo plano formuluotę. Vienaip ar kitaip, jūs tikėtina norėsite ir reikėti outsourced TAI kažkokiame punkte ar kitame.

Jūs baigsite tuo, kad mokėsite mažiau už geresnį nušvietimą žiniasklaidoje. Vienas iš didžiausių pranašumų darbo su outsource technologijos firma yra, kad jie gali pasamdyti daug skirtingų tarnautojų ir turėti tas išlaidas daugiau kaip daug klientų. Kad būtumėte labiau specifinis, jūs negalėtumėte norėti turėti dviejų ar trijų žmonių ant savo komandų, kurios yra ekspertai tinklo saugume, duomenų atsarginėje kopijoje, elektroninio pašto sąrankos operacijose, ir taip toliau. Turėjimas visų tų specialybių tarp darbuotojų būtų visiškai brangus…, bet ne, jei jūsų sudaryta kompanija samdo juos jums.

Dėl šios priežasties, outsource kompanija gali dažnai duoti jums daug geresnį nušvietimą žiniasklaidoje, išreiškiant laikymu jūsų technologijos, dirbančios būdas, kuriuo tai turi būti, daug mažiau, negu jūs užmokėtumėte tą patį žmonių skaičių, kad dirbtumėte ties technologija name.

Outsourced TAI, kurį kompanija gali pasiūlyti kitai pašalpai, kad tarnautojas nenegali. Tokiu pat būdu, kombinuojant jūsų TAI aptarnauja į paketo kainą su outsourced firma, dažnai duoda jums prieigą prie daiktų kaip debesies serveriai ar aukštinta atsarginė kopija ir duomenų atgavimo sistemos. Aparatinės įrangos pirkimas turėjo valdyti juos jūsų savai kompanijai, galėjo kainuoti jums sėkmę, bet su outsourced TAI yra partneris, tai neprisideda daug prie jūsų technologijos išlaidų.

Tarnautojų samdymas, kad valdytų jūsų technologiją name gali atrodyti kaip puikus būdas taupyti pinigus, bet kai jūs sustojate, kad galvotumėte apie tai, tai yra paprastai ne geriausias sprendimas.

Rašyti komentarą