Kodėl Microsoft xbox 360 valdo svetainės karą

parašė , 2013-03-16 16:40

Kinect reguliariai pasidaro kritikuotas video žaidimo kritikų, bet jis vis dar parduoda labai gerai, ir tai nėra aparatinė įranga, kuri nuvilia jį deja. Tai yra šlubi žaidimai ir blogas vartojimas aparatinės įrangos, kuriai daug žaidimų naudoja tai. Kinect tikrai turėjo daug pasisekimo su jo sezamo gatvės žaidimo paleidimu, matydamas Sausainį atsakyti į vaikų sąveikas, yra įdomus regėjimas! Jei jūs nežinote daug apie Kinect, tai yra šykšti komplekto dalis, tai nebuvo namie pora metų dabar, bet tai daro svetainės patirtį net labiau… tingią. Jūs neturite net pakelti tolimo, kad pasirinktumėte kino filmą daugiau ne, Kinect riša į ryšulį kartu telekamerą, mikrofoną ir judėjimo daviklius, tokiu būdu su balso valdžia jūs galite kontroliuoti savo naminį pasilinksminimą, beveik kaip Riba

Microsoft pastoviai pastumia naują turinį į Xbox, ir pultas plėtojosi į daugiau negu tik video žaidimo pultas, tai dabar turi specialią muzikos parduotuvę, vieta stebėti filmą ir televiziją, ir socialinį kreditai be uzstato pagrindą. Nuolatinis maitinimas programinės įrangos ir aparatinės įrangos atnaujinimas pamatė poslinkį tam tikra prasme, pultas yra panaudotas. Pavasarį, Xbox gyvi prenumeratoriai, pirmą kartą kada nors JAV, išleido daugiau laiko stebėjimo video ir klausymą muzikos negu multižaidėjo žaidimų žaidimas. Xbox pasiverčia alternatyva Kabelinėms paslaugoms tokioms kaip Dangus, kadangi pagal pareikalavimą kino filmai ir televizija nuo paslaugų tokių kaip LoveFilm ir Netflix keičia reikalingumą turėti kabelį.

Microsoft serveriai hostingas gyvas Xbox turi daugiau kaip 40 milijonų narių 35 šalyse, jie pardavė 67 milijonus vienetų, kurdami $56 milijardus mažmeninio pardavimo, ir tačiau tai tęsia parduoti pultus pagal pastovią normą. Paskutinis išsivystymas bazuojasi aplink prenumeruojamus kontrakto teismus, kurie pasirodo valstybėse šiuo metu, t.y. užuot mokėję 199$ už Xbox ryšulį, jūs mokate 99$ ir sutinkate pasirašyti Xbox gyvą auksinę narystę 2 metus.

Tokiu būdu Microsoft mėgsta panaudoti Xbox kaip ten bandomasis kontrolierius, ir paskutinis išsivystymas yra ta protingos stiklinės. Smartglass yra tabletės parodymas, kuris gali kartu veikti ir tiekti antrą ekraną jūsų Xbox žaidimui ir turi daug kitų ypatybių. Tai yra tiesus konkurentas į Nintendo Wii U tabletės kontrolierius, kuris bus išleistas vėliau šiais metais.

Daug Xbox pasisekimo tačiau buvo iki kai kurie iš jo blizgančių ir išskirtinių žaidimų, pagrindinis būdamas Aureolė ir, žinoma, originalūs Masiniai Padariniai. Tokiu būdu yra daug priežasčių, kodėl Xbox buvo pagrindinis pultas, išdėstytas daugumos žmonių namuose ir su nauju Xbox 720 gandų, galbūt jie tęs gyventi jūsų svetainėse!

Rašyti komentarą