Kompiuterio pasirinkimas suremontuoja paslaugą

parašė , 2015-09-03 19:57

Kadangi jūsų kompiuteris atsisako dirbti pagal jūsų poreikį, pirma mintis, ateinanti į jūsų galvą, turi ieškoti kompiuterių remonto paslaugų teikėjo, galbūt nuo kažko jūsų vietiniame rajone. Per didelio skaičiaus pasirinkimo tinkamumas yra truputį painus.

Jūs galite nuspręsti globoti mažą parduotuvę savo centrinėje miesto dalyje, valdytoje tėvo ir sūnaus komandos, ar nuspręsti pasitikrinti aplink garsų manomos kompanijos paslaugų centrą.

Jūs neturite niekada pražiūrėti paslaugų teikėjo, pasiųsto kažko žinomo jums. Gali iš tikrųjų pasirodyti, tai yra jūsų geriausias pasirinkimas. Jei daug žmonių, žinomų jums, rekomenduoja tą pačią parduotuvę tam, kad gautų jūsų suremontuotą mašiną, jūs labai tikėtina gausite geras paslaugas nuo tos paslaugos

Nors pasirodo, skelbimas pažinčių skyrelyje referrals dažnai yra geras, jūs negalite jaustis gana įsitikinęs, kad globosite bet kokią ypač rekomenduotą paslaugą dėl jūsų asmeninių nuogąstavimų! Tokiomis aplinkybėmis, jūsų geriausias pasirinkimas ieškos tinkle tinkamo vietinio paslaugų teikėjo. Kai tik jūs einate tinkle, jūs galite manyti, kad daug tiekėjų ir apžvalgos, pateiktos jų kitų globėjų padeda jums priimti teisingą sprendimą. Manykite, kad tos apžvalgos kaip, kad rekomendacija lengvina sprendimų priėmimo procesą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dideli įspūdingi skelbimai ne visada reiškia geriausią

Jūs tik negalite būti nuneštas traukiančio dėmesį tinklo skelbimo; ne, tai nėra referral. Panašiai, jūs negalite laikyti lakūno ar didelio skelbimo jūsų sekmadienio leidinyje popieriumi kaip referral. Ilgame prabėgime, tokioje skelbimų pagalboje, prisidedančioje prie jūsų supratimo kompanijų tame pačiame versle, bet iš tikrųjų, jūs tik atvykstate, kad žinotumėte apie tai, ką jums pasakė jie. Bet kokia kompanija nesivaržytų įdėti skelbimą, kad ir kas ji nori, bet žinutė tęsia būti palenkta už reklamuotoją.

Negalima pasakyti, kad visi skelbimai yra visiškai nesąžiningi. Kompanija, aprūpinanti geriausias kompiuterių remonto paslaugas, gali ar galbūt neįdeda skelbimą, bet kiekvienas negali teisti kokybės paslaugų, pasiūlytų kompanijos nuo dydžio ar jo skelbimų dažnio.

Padarykite kažkokį savo savo tyrimą

Jūs galite būti įbaugintas trukmės tyrimas! Nedaug kompanijų, aprūpinančių kompiuterių remonto paslaugas, išgyvena tiktai pagrindu paslaugų, kurias jie siūlo. Beveik visos tokios kompanijos turi kažkokį mažą rajoną tam, kad globotų klientus jų tarnybinėse patalpose, tuo metu, kai visos kompanijos, turėti po visą šalį paslaugų centrus, yra apskritai jungiamos prie didelių mažmeninių parduotuvių.

Suraskite laiką aplankyti tas parduotuves, slankioti kurį laiką, ir artimai stebėti kitus klientus, atvykstančius, kad pakeltumėte ar padėtumėte jų kompiuterius. Jie atrodo patenkinti? Pabandykite pastebėti, kad maksimalus skaičius klientų ir būti taip tikslus jūsų apžvalgoje kaip yra galimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Stebėkite technikus, dirbančius ten. Jie turi profesinius, naudingus ir daug žinančius žvilgsnius? Jei atsakymas yra ne, ieškokite kažkokio kito tiekėjo.

Suabejokite savo prielaidas

Galbūt, jūs manote, kad geriausias pasirinkimas jums globoja paslaugas, pasiūlytas mažmenininko dideliame prekybos centre. Ar jūs galite norėti išvengti globojimo didelės grandinės nacionaliniame lygmenyje, tik todėl, kad jie yra dideli. Atsikratykite nuo visų tokių prielaidų tam, kad atvyktumėte į teisingą sprendimą. Tikrai veskite savo tyrinėjimą, kalbėdamas su žmonėmis aplink jus ir darydamas porą pokalbių telefonu. Nepasidarykite neštas dydžio pastato ar kompanijos skelbimų.

Rašyti komentarą