Kompiuterių amžius

parašė , 2012-11-15 08:16

Kompiuterių amžius buvo amžinai pakeistas įžangos Tarptautinių Verslo Mašinų, ar IBM, į skaičiavimo pramonę 1953. Ši kompanija, per kompiuterių istoriją, buvo pagrindinis žaidėjas išsivystyme naujų kompiuteriai ir serverių viešam ir privačiam naudojimui. Ši įžanga sukėlė pirmus tikrus ženklus lenktyniavimo viduje skaičiavimo istorijos, kuri padėjo paskatinti greičiau ir geresnis kompiuterių išsivystymas. Jų pirmas įnašas buvo IBM 701 EDPM kompiuteriai.

Po metų, pirma sėkminga aukšto lygio programavimo kalba buvo sukurta. Tai buvo programavimo kalba, neparašyta ‘asamblėjoje’ ar susidedančiame iš dviejų dalių, kuriuos laiko labai žemo lygio kalbomis. FORTRAN buvo parašytas, kad daugiau žmonių galėtų pradėti programuoti us lengvai.

1955 metai, Bankas Amerikos, kartu su Stanfordo Mokslinio tyrimo institutu ir General Electric, pamatė sukūrimą pirmų kompiuterių naudojimui bankuose. MICR, ar Magnetinis Rašalo Charakterio Pripažinimas, kartu su tikru kompiuteriai akcija, ERMA, buvo prasiveržimas bankininkystei. Tik 1959, sistemų pora buvo padėta į naudojimą tikruose bankuose.

Per 1958, vienas iš svarbiausių prasiveržimų kompiuteriai istorijoje įvyko, integrinės grandinės sukūrimas. Šis prietaisas, taip pat žinomas kaip nuolauža, yra vienas iš pagrindinių reikalavimų šiuolaikinėms kompiuterinėms sistemoms. Ant kiekvienos pagrindinės plokštės ir kortelės kompiuterinės sistemos viduje, yra daug keptų bulvyčių, kurios turi savyje informaciją apie tai, ką valdybos ir kortelės daro. Be šitų keptų bulvyčių, sistemos, kadangi mes žinome juos šiandien negali funkcionuoti.

Rašyti komentarą