Kur geriausia švęsti Vilniuje?

parašė , 2016-04-13 23:52

Daug kas sako, kad mėgstantiems naktinį gyvenimo būdą sostinė – geriausia vieta. Naktiniai klubai, vakarėliai, restoranai ir barai miesto centre kupini gyvybės, todėl klausimas – kur svesti Vilniuje daug kam nekyla. Tačiau, kai kalba pakrypsta apie gimtadienio švenčių, vestuvių, įmonės vakarėlių organizavimą Vilniaus centre – tenka dažniau pasukti galvą. Dažnai trūksta erdvės, didesnių salių platesnių erdvių kieme, kas dažniau randama rajonuose, kaimo sodybose, gamtos prieglobstyje. Taigi kur ieškoti tokių vietų Lietuvos sostinėje?

Majavi – puikiausia vieta pavalgyti Vilniuje

Švenčiu VilniujeMajavi restoranas veikia jau ne vienerius metus ir klientus džiugina puikaus skonio maistu. Tai ne tik kinieciu restoranas, tai virtuvė, apimamti daugelį Azijos kraštų ir regionų, siūlomas platus asortimentas SUSHI ir Grill patiekalų. Čia skaniai skrandį prikimšti galės ir atėjusieji papietauti darbo metu, kada klientams siūlomi puikūs dienos pietų rinkiniai už puikų kainos, kiekio ir skonio santykį. Tarp patiekalų – puikiausio skonio sriubos, troškiniai, kepsniai, sušiai, wok‘azijos ir kitokie patiekalai. Restoranas taip pat siūlo salę ir atskirą meniu furšetams. Restorane gali būti rengiami gedulingi pietūs, gimtadieniai, įmonių vakarėliai ar tiesiog giminių pasibuvimas. Tam siūlomas ne tik daugybės sėdimų vietų stalas, plati erdvė šokiui, bet ir ypač moderni aplinka, puikus aptarnavimas. Pasirinkę Majavi savo šventei, galėsite būti tikri, kad viso vakaro metu neteks niekuo rūpintis, o jeigu patys neturėsite galimybės pasirūpinti vakaro muzika ir neplanuojate samdyti muzikanto, Majavi komanda pasiūlys geriausią variantą. Apskritai, dažnai pasitaiko, kad didesnėms šventėms sales siūlantys restoranai, paprastai stokoja patiekalų asortimento įvairovės, tuo tarpu Majavi gali pasiūlyti ir rūšinius, Azija dvelkiančius patiekalus, ir kokybišką europietišką bei lietuvišką virtuvę. Čia savo skonį patenkinti galės net ir išrankiausi gurmanai. Taigi, jei nežinote, kur švęsti Vilniuje – rinkitės Majavi paslaugas.

Ir pietums, ir furšetams

Kol Elena gyveno Kaune, labiausiai jai patinkantis kiniečių restoranas buvo „Kinų panda restoranas“. „Čia ir gimtadienius švęsdavome, ir linksmus penktadienio vakarus leisdavome“- teigia Elena. Kartais mėgdavo lankytis senamiesčio pub‘uose, nacionalinės lietuviškos virtuvės patiekalus gaminančiuose restoranuose. „Kai atrandi savo mėgstamą vietą – viskas kelia sentimentus: geras maistas, aplinka, muzika, pažįstami padavėjai, puikiai žinantys tavo skonį…todėl sunku keisti aplinką“-teigia moteris. Tačiau kai moteris gavo darbo pasiūlymą Vilniuje – patinkančią vietą pavalgyti ir laisvalaikį praleisti rasti buvo nelengva. Moteriai pasisekė, kad netoli jos darbovietės – Ševčenkos gatvėje – ji visai netikėtai atrado puikų restoraną – Majavi, kuriame valgė puikius dienos pietus. Antrą kartą ten apsilankė su draugais vakarienei, dar kartelį –nusivedė pavakarieniauti tėvus, o šiems taip patiko ir aplinka, ir patiekalai, kad tėvai nusprendė rengti šiame restorane privačią šešiasdešimtmečio šventę. Viskas praėjo geriau negu gerai, nes restorano salėje sutalpinti trisdešimt žmonių buvo paprasta, užteko vietos ir pašokti, ir grupelėse pasišnekučiuoti. Virtuvės šefai pasiūlė didžiulę įvairovę vieno kąsnio užkandžių, užtepėlių ir sumuštinukų, sušių bei karštųjų patiekalų. Kuo palepinti skrandžius nesunkiai rado ir vegetarai ir net vienas veganas. Gėrimai taip pat buvo siūlomi pačių įvairiausių rūšių ir stiprumo. Norintiems už baro dirbantys meistrai gamino puikiausių skonių kokteilius. „Kaune žinojome daugybę puikių vietų, kur švęsti, kai kurios buvo tokios daugiametės ir mėgstamos, jog atrodė niekada nerasime geresnių. Dabar galima pasakyti, kad Majavi – vienas iš solidžiausių konkurentų mūsų jau gerai pažįstamoms vietoms.“- teigia Elena. Taigi, jei trūksta idėjų, kur švęsti Vilniuje, skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką – rinkitės Majavi restoraną.

Rašyti komentarą