Passato istorija

parašė , 2016-04-09 20:41

Superka automobiliusAtrodo, pagaliau ir man atėjo laikas apsilankyti ten, kur vyksta automobilių supirkimas Kaune. O ką dar galiu padaryti tokiomis sąlygomis, kai mano Passatas jau vos įveikia net mažiausią atstumą. Tokiems, sunkiai parduodamiems, prastesniems automobiliams vienareikšmiškai daug geriau tiesiog auto supirkimas. Tada meistrai ir tie, kas superka, nusprendžia, ką toliau su tokia mašina daryti. Vieniems gali atrodyti, kad geriausias kelias yra dar ją paremontuoti ir bandyti prastumti brangiau, kitiems gi atrodys, kad net neverta terliotis, ir geriausia yra tiesiog jau iškart viską ardyti bei bandyti parsiduoti dalimis. Aišku, negali tikėtis, kad tokioje senome mašinoje vis dar bus paliktas koks nors katalizatorius, bet vertingų dalių, pradedant naujais ratais, čia tikrai turėtų būti. Nenoriu dabar po vieną narstytiPassato sandarą, tik pasakysiu, kad pats metas jau man su juo atsisveikinti, o matė jis tikrai nemažai.

Kelionė į Lenkiją

Turbūt pati įsimintiniausia kelionė mašinos, kuriai dabar jau gresia auto supirkimas, buvo mūsų, visų draugų, kelionė į Lenkiją. Ten važiavome švęsti Naujų metų, planavome tai padaryti Varšuvoje, atsidūrėme Krokuvoje. Visokių keistų nutikimų buvo mašinoje, pradedant mūsų pačių elgesiu, kai vienas draugas jau viską atšventė anksčiau ir pajėgė tik miegoti toje mašinoje, baigiant keistais susitikimais su vietiniais, kai jie norėjo atgauti kažką, ko nėra tikrai pas mus palikę. Passatas ten buvo ir džiaugsme, ir varge. Aš labai bijojau tada, kai jis buvo paliktas itin netinkamoje vietoje, kai visi turėjome eiti apsipirkti, o jį palikome ten, kur tokia stovėjimo aikštelė, kad atrodė, jog tikrai kažkas uždės pačią didžiausią įmanomą baudą. Bet, pasirodo, ir be baudų galima gyventi.

Kelionė prie ežerų

Aišku, patys geriausi prisiminimai yra iš kelionių prie ežerų šalia Kauno ir toliau, net sukant link Dzūkijos. Tai labai talpimašina, universalas 92 metų. Kaip matome, sena, bet važiavo mums dar tikrai gana ilgai. Su ta mašina pats geriausias dalykas ir buvo tas, kad galėjai net neimti palapinės – jeigu nori, tiesiog įsikuri pačioje mašinoje, ir sau ramiai miegi. O ir daiktų gali pasiimti, kiek nori, ir draugų, ir šunų. Visi kuo puikiausiai sutelpa, kiti net mano mašiną buvo pradėję vadinti mikro autobusu, aš nesutikau tik dėl to, kad paprastai normalūs keleiviniai mikro autobusai važiuoja truputį geriau.

Rašyti komentarą