Laikymas jūsų vaikų seifo tinkle

parašė , 2011-11-28 07:30

Jūs baidares girdite daug siaubo romanų apie vaikus, naudojančius internetą, ir greitas žvilgsnis žiniose nedelsiant įspės jus, kad tai yra veislynas ekstremaliems vaizdams, pedophiles ir ‘cyber įbauginimas’. Žinoma, tai nėra ganėtinai interneto tikrovė, iš tikrųjų internetas yra fantastiškas įrankis demokratijai, žodžio laisvei ir kūrybiškumui. Problema yra tokia, nors, tai ne kiekvienas naudoja ją, tas kelias ir keli protiškai blogi asmenys naikina ją kiekvienam. Tokiu būdu klausimas yra, kaip jūs einate apie saugojimą jūsų vaikų nuo visa to ir nuo ko jūs einate apie blokavimą jų? Kaip jūs saugote juos, nekontroliuodamas jų ar be mollycoddling juos?
Pirmas daiktas, kuris įgyvendintų, yra tėviška kontrolės programinė įranga. Tėviški kontrolės matai leis jums blokuoti reikšminius žodžius žiniatinklio svetainėse, ir tai gali leisti jums užstoti bet kokią svetainę, kuri turi paminėjimą kažko, į kurį jūs nenorite, kad jūsų vaikas pažiūrėtų. Pavyzdžiui, jūs galite panaudoti tėvišką kontrolę, kad blokuotumėte svetaines, kurios turi profanaciją jų tekste, ar blokuoti žiniatinklio svetaines, kurios turi seksualinius atvaizdus drabuziai internetu ar užuominas. Žinoma, tai sulaikys juos seifą nuo daugelio skirtingų daiktų, kurie galėjo kitaip nuliūdinti juos. Jei jūs įtariate, kad jūsų vaikas pabandė apeiti jūsų tėvišką kontrolę, tai normaliai jūs galite konfiskuotu automobiliu pardavimas sužinoti, tai, tikrindamas naršančią istoriją ant jūsų tinklo naršyklės (įtarkite bet kokias pastebimai tuščias istorijas taip pat).

Problema yra tokia, nors, kad tai nėra tik statiškas tekstas, dėl kurio jūs turite jaudintis su tėviška kontrole. Tikras pavojus kurį jūs matote yra žmonės, kurie yra internetiniai ir kas gali užsiimti cyber įbauginimu ir persekiojimu ar priežiūra.

Taip, kaip jūs laikote savo vaikų seifą nuo šitų grasinimų? Gerai tėviška kontrolė gali padėti iki laipsnio prasidėti nuo. Tai yra todėl, kad tėviška kontrolė taip pat leis jums blokuoti specifines svetaines ir automobiliniai kabliai kai jūsų vaikas bus jaunas, tai galėtų būti gera mintimi blokuoti juos nuo socialinių tinklo svetainių. Tai tada gali sulaikyti juos seifą nuo chuliganų ir nuo nepažįstamųjų, kol jie nėra gana seni, kad pasielgtų su jais. Tuo tarpu jūs turite taip pat auklėti savo vaikus ant saugaus tinklo naudojimo.

Tai ganėtinai lengva prasidėti nuo ant kažko kaip Facebook, kuris yra iš tikrųjų suprojektuotas su saugumu turint omenyje. Ant Facebook jūs nesate reikštas, kad priimtumėte bet ką, kas nėra jau jūsų draugas tikrame gyvenime. Tai gana lengva kontroliuoti, jūs tiesiog apžiūrite visus draugo prašymus. Panašiai jūs galite padaryti tą patį ant MSN ar Skype, ir tuo metu, kai tai nelaikys jūsų seifą nuo imposters ar nuo žmonių, kurie simuliuoja, kad bus jų draugas, tai padės apriboti grėsmę žymiai.

Kita forma tėviškos kontrolės – ir geriausia forma, kad prasidėtų nuo – turi tiesiog prižiūrėti sesijas paradise club vilnius tinkle. Turėkite vieną kompiuterį, kuris yra šeimos kambaryje ir įsitikinti, kad jūs esate ten, kai jie naudoja jį, ir jūs galite šis kelias neleisti jiems tęsti piktas svetaines ar nuo kalbėjimo su neteisingais žmonėmis.

Rašyti komentarą