Kaip valdyti orinį kompresorių

parašė , 2011-11-28 17:12

Oriniai kompresoriai padarė daug darbo vietų lengvesnį nuo to laiko ten išradimas. Yra pora skirtingų tipų orinių kompresorių kiekvienas su jų savais negatyvais ir positives. Teigiamame pakeitimo kompresoriuje karjera oras, keltas į mašiną ir stūmoklį tada, pastumia tai žemyn oro leidimas išeiti. Dabar neigiamas pakeitimo kompresorius dirba ties panašiu viršininku oro išgujimo, bet tai atneša orą n, keliant sukimąsi disko, kuris kuria išcentrinę jėgą, būtiną, kad leistų orui įeiti ir taip pat turėti pakankamai oro, kuris bus išstumiama.

Yra daug prekės ženklų kompresorių lauke ant rinkos vieneri iš geriausių vieno dolerio banknotų, kuriuos aš susitikau, yra Boge kompresoriai. Jie yra paprasti kompresoriai, kuriuos bet kas gali panaudoti ir yra padarytas su standartų aukščiausia kokybe
Naudodamas kompresorių yra keli daiktai, kad tikrintų iš pradžių.

• kvieciu vakarienes receptai Bako manometras – visada tikrina tai iš pradžių, kad pamatytų, kad oro slėgio lygmuo yra jūsų suspaudimo cilindre

• Oro slėgio Reguliuotojas – tai leidžia pagrindinį reguliavimą ait, pumpuoto į padangą ar įrankį priklausomai nuo to, kam jūs naudojate kompresorių.

• Reguliuotas oro slėgio Matas – matuoja kiekį oro, įvesto į paleidimo vožtuvą bet kuriuo laiku

• paramos Saugumo vožtuvas – atveju problemos visada atsimena, kur saugiai paramos vožtuvas yra jūs, nenori į daug spaudimo didėti cilindriniame bake.

Kai tik jūs esate pažįstamas su matų skaitymu, kuris yra svarbus saugumui, jūs esate beveik pasiruošęs panaudoti serveriai hostingas kompresorių, kuris yra gana lengvas. Pirmas daiktas turi įjungti orinį kompresorių, tokiu būdu tai turi valdžią. Tai tik pradės pumpuoti orą į baką šiame punkte. Nesijaudinkite dėl oro pratekėjimo, ar per daug daro spaudimą Boge kompresoriams, yra įrengti, kad aptiktų skirtumus ir išmokėtų kompensaciją atitinkamai.

Kitas daiktas, kad padarytų turi pradėti pumpuoti orą į padangą, jei jūs prisipildote vienas ar jei jūs naudojate orinį kompresorių kaip įrankio bendrininkas. Jūs turite atkreipti dėmesį į oro slėgį, jei bus nepakankamai jūsų padanga, liausis pripūsti, ar įrankis liaujasi dirbti. Nejaudinti to tiktai ima 30 sekundžių oriniam kompresoriui, kad prisipildytų atgal su oru ir jūsų nugara ant jūsų būdo baigti darbą. Suteiktas jie yra tiktai mažas skaičius daiktų, kuriuos jūs galite padaryti su oriniu kompresoriumi ir kaip panaudoti jį, bet kadangi su bet kokiu įrankiu visada perskaito saugumo vadovą naktiniai klubai Vilniuje ar gauna instrukcijas anksčiau to naudojimo išvengti bet kokių nelaimingų atsitikimų.

Rašyti komentarą