Mpls prieš alternatyvias technologijas

parašė , 2014-12-18 08:41

MPLS yra tipiškai žiūrimas kaip patikimas bet brangus šaltinis saugaus ir didelio greičio IŠBLYŠKĘS juostos plotis įmonės organizacijoms. Pavyzdžiui, tipiškos Amerikos kainos MPLS diapazono nuo gali būti taip aukštos kaip 700$ už megabitą per mėnesį tik 1.5Mbps juostos pločio. Tuo pačiu metu, vartotojo normos iki 50Mbps sujungimo galimybės gali būti surastos tik keliems doleriams per megabitą per mėnesį. Tai pasakė, įmonėms reikia geresnio patikimumo, atlikimo, ir QoS negu vartotojai. Tokiu būdu, iki netolimos praeities nedaugelis yra, norėjo rizikuoti naudoti pigų, bet mažiau – patikimas viešas internetas. Nepaisant jo kainų, MPLS tapo technologija pasirinkimo įmonei platūs rajono tinklai.
Tačiau, alternatyvios technologijos grasina atleisti MPLS. Pavyzdžiui, "Vežėjas Ethernet, su nesenomis standartizacijos pastangomis rajonuose tiekėjo pagrindo, sujungiančio tiltu (PBB) ir eismu suprojektuoto PBB (PBB-TE), padarė gerą atvejį sau savarankiškai kaip alternatyva metro ir prieigos tinkluose." (1)

Debesies Technologijų Poveikis

Keitimas eismo maršrutų ir struktūros skatina įmones su vyresniais MPLS tinklais prisitaikyti. Pavyzdžiui, daug paraiškų šiandien yra debesis – įkurtas, kaip yra vis daugiau laikymo. Be to, šiandienė darbo jėga yra labai mobili. Tuo metu, kai MPLS galbūt atitiko jo paskirtį prieš dešimt iki penkiolika metų, būdas, kuriuo mes dirbame pasikeitė dramatiškai.

Rimta alternatyva MPLS pasirodė, IŠBLYŠKUSI Optimizavimo Kadangi-paslauga, darydama tai galimas didelėms organizacijoms, kad optimizuotų jų WANs be MPLS išlaidų.

Pavyzdžiui, Aryaka IŠBLYŠKUSI Optimizavimo Kadangi-paslauga tiekia optimizuotą, numatomą taikomąjį atlikimą aplink Žemės rutulį. MPLS kovoja padaryti taip, kai eismas turi kirsti vandenyną. IŠBLYŠKUSI optimizavimo technologija buvo pradžioje išvystyta, kad pagerintų IŠBLYŠKUSĮ atlikimą aukštiems latencijos protokolams tokiems kaip HTTP ir CIFS, kitas rajonas, kur MPLS kovoja. Kurdama specialų pagrindinį tinklą su pasauliniu mastu paskirstytais POKŠTELĖJIMAIS, Aryaka alternatyva tiekia patikimą, stabilią, numatomą latenciją aplink pasaulinį taip pat kaip draminį atlikimo didėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

MPLS Alternatyvų Kainos Naudos matavimas

IŠBLYŠKUSI Optimizavimo Kadangi-paslauga yra taip pat daug mažiau brangi negu MPLS. Kaip minėtas anksčiau, MPLS gali kainuoti šimtus dolerių per Mbps. Tarptautinės MPLS normos yra net aukštesnės, siekdamos "tiek daug, kiek $2.500-3.000 per Mbps per mėnesį E1 sujungimo galimybei vietose kaip Indija, Australija ir Brazilija." (2) IŠBLYŠKUSI Optimizavimo Kadangi-paslauga leidžia įmonėms prijungti į viešą internetą (kuris yra daug įperkamesnis 1$ ir – 15$ per Mbps per mėnesį), garantuodamas įmonės rūšies patikimumą ir numatomumą.

Ši tam tikra alternatyva MPLS nereikalingas kapitalo įdėjimo aparatinėje įrangoje, nei laukia vežėjų, kad įdiegtų paskirtas žiedines trasas MPLS ryšiams. Viskas yra įkurtas debesis. Tokiu būdu, jūs galite išsidėstyti per minutes ir pradėti gėrėtis IŠBLYŠKUSIO optimizavimo pašalpa nedelsiant. Pasiūlytas kaip paslauga, IŠBLYŠKĘS optimizavimas gali taip pat būti padidintas ar žemyn kaip būtinas, darydamas tai idealas visų dydžių firmoms.

MPLS tęsia būti dominuojančiu šaltiniu didelio greičio juostos pločio įmonės organizacijoms. Tačiau, alternatyvios technologijos ir besikeičianti darbo aplinka paėmė nuostolį. Atrodo, kad MPLS pasiekė aukščiausią tašką.

Pacituoti Darbai:

1. Sunkus Skaitymo Draugijai priklausantis žmogus, MPLS prieš. PBT: Imperija Kerta atsakomąjį smūgį – ? sku_id=1880& skuitem_itemid=1047

2. Aryaka, Aryaka prieš. MPLS – >

Rašyti komentarą