Kaip pastatyti geriausią kompiuterį jūsų poreikiui

parašė , 2014-11-23 09:24

Šią dieną ir amžius, daug pigiau pastatyti kompiuterį, negu tai turi nupirkti tokį. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, randa sistemos statybininką ir įsitikina, kad jūs turite visus teisingus komponentus jiems, kad pastatytumėte mašiną, kurios jūs norite.

Jei jūs nusprendžiate pastatyti savo savą kompiuterį, tai jūs galėtumėte norėti gauti viską meno valstybė, bet tai bus klaida, ir jūs galėtumėte baigti tuo, kad eikvotumėte daug pinigų.

Kam jums reikia to?

Pokštas turi galvoti apie tai, kam jums iš tikrųjų reikia mašinos. Jei jūs eisite į žaidimą žaidimų ar kino filmų redagavimą, tai jums reikės mašinos su daug tiesioginės kreipties atminties ir daug standžiojo disko erdvės.
Jei jūs tiktai naudojate tai pagrindiniams daiktams kaip teksto apdorojimas ar užsiiminėjate banglenčių sportu internetas, tai jūs galite taupyti pinigus ant tiesioginės kreipties atminties ir standžiojo disko ir nupirkti kažką kita, kurio jums reikės, kaip didesnis vaizduoklis, ar ergonomikos klaviatūra.

Šiuo atveju, tiesioginės kreipties atminties aukštų lygių pirkimas bus pinigų eikvojimas todėl, kad jūs niekada iš tikrųjų nenaudosite tiesioginės kreipties atminties. Tai tik sėdės, ten renkant dulkes, kol jūs tiktai įvykdote vergiškas užduotis su mašina.

Šio straipsnio tikslas išleidžia jus žinoti, kuriuos komponentus jūs turite nupirkti, kai jūs tiktai statote kompiuterį žemoms užduotims. Taip, skaitykite priekyje dėl išsamesnės informacijos apie kompiuterių statybą.

Aistruolis

Visų pirma, ar jūs pastatysite valstybę meninės sistemos, ar paprastą mašiną, jūs turėsite turėti tam tikros rūšies aušinimo sistemą vietoje. Todėl, jūs turėsite nupirkti mažą 12 mm aistruolio sistemą. Aistruolis atvėsins sistemą ir įsitikins, kad pagrindinė plokštė nedaro per karštį, bet tai taip pat padės nunešti dulkes nuo mašinos. Dulkės gali sugadinti pagrindinę plokštę, tokiu būdu jums reikia sistemos vietoje nunešti tai, ir paskui kompiuteris truks ilgas laikas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Komponentai

Grafinė Kortelė – Visiems kompiuteriams reikia grafinių kortelių, kad jie galėtų žaisti skirtingas multimedijos formas. Jei jūs pastatysite aukštą galą, žaisdamas mašina, tai jums reikės aukšto galo grafikos kortelės. Visame sąžiningume, jums galėtų net reikėti dviejų kortelių. Tačiau, jei jūs tiktai ketinate panaudoti mašiną minimalioms užduotims, tada jūs galite tik nupirkti žemo galo kortelę, kuri nekainuoja tiek daug pinigų. Žemo galo kortelė įgalins jus, stebi DVDs ant kompiuterio.

Standusis diskas – Su standžiaisiais diskais, didesniais, yra visada geresnis todėl, kad jūs visada turėsite informaciją, kurią jūs turite sukaupti. Per tuos metus, standžiojo disko dydžiai užaugo nuo megabaitų į gigabaitus, ir dabar jie yra daromi su erdvės terra-baitais. Tam, kad žaistumėte, nueikite didžiausiam dydžiui, kurį jūs galite gauti, tokiu būdu jūs galėtumėte pasirinkti 3TB standusis diskas. Kažkam kita, jūs galite nueiti žemiau, bet su visomis formomis multimedijos būdama skaitmeninis, nėra rekomenduojama, kad jūs nupirktumėte variklį, mažesnį negu 1TB.

Tiesioginės kreipties atmintis – Jūs turbūt jau sprendėte, kad vėl, kuo daugiau tiesioginės kreipties atminties jūs turite, tuo geriau mašina ketina pasirodyti. Jūs turite siekti Dvejopos tiesioginės kreipties atminties, o ne vienų plyšių, taip, jei jūs norite 1 GIGABAITO tiesioginės kreipties atminties iš viso, geriau, jei jūs perkate 2 x 500 gigabaitų tiesioginės kreipties atmintį. Jūs galėjote taupyti pinigus ir nupirkti mažiau tiesioginės kreipties atminties, jei jūs naudojate kompiuterį mažiau intensyviam

Rašyti komentarą