Odontologijos klinika Kaune

parašė , 2013-03-30 19:32

Visus, kuriems prireikė odontologijos paslaugų, kviečia apsilankyti Centro odontologijos klinika Kaune. Čia dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, nuolat besidomintys naujovėmis dantų gydymo srityje. Klinikoje laukiami visi, pradedant mažučiais vaikais, baigiant garbingo amžiaus senjorais. Klininiką daugybė žmonių pamėgo dėl to, kad visos paslaugos čia atliekamos po vienu stogu. Dažnai nutinka taip, kad tvarkyti sugedusius dantukus reikia vykti į vieną kliniką, protezuoti – į kitą, o į trečią – susidėti breketus ir juos prižiūrėti. Taip susidaro nemažai patogumų. O odontologijos klinika Kaune suteikia galimybę iš karto apsilankyti net kelis specialistus, žinoma, jei tai įmanoma atsižvelgus į Jūsų dantų būklę.

Odontologijos klinika Kaune

Odontologijos klinika Kaune

Šią kliniką itin spėjo pamėgti ir mažieji pacientai – jie gali pasirinkti savo mėgstamos spalvos plombą, o visiems klinikoje apsilankiusiems mažiesiems suteikiamas diplomas, įrodantis mažųjų ryžtą ir drąsą. Taip pat vaikų dantukai padengiami specialiomis priemonėmis – silantais, dėl kurių dantys mažiau genda ir auga sveiki. Sugrįžtant prie suaugusiųjų, reikėtų pastebėti, kad vis dažniau žmonės ateina darytis burnos higienos procedūrų. Higiena būtina norint dantis išlaikyti sveikus ir gražius. Šios procedūros metu nuvalomos apnašos, akmenys, pakoreguojamos plombų formos, nujautrinami kai kurie jautrūs dantukai ir panašiai. Beje, dantų higienos procedūrą odontologijos klinika Kaune rekomenduoja atlikti kas pusę metų.

Be įprastinio plombavimo, pastaruoju metu labai populiari tapo dantų balinimo procedūra. Žmonės nori puoštis balda kerinčia šypsena, tačiau dėl gyvenimo būdo dažna to padaryti negali. Dantų spalvai kenkia rūkymas, juodoji ir žalioji arbata, kava, raudonasis vynas ir kiti dažantieji maisto produktai. Specialistai čia įžvelgia tiek nemažai pliusų, tiek ir minusų. Daugiausia minusų yra tada, kai užsiimama savarankišku balinimu nepasitarus su odontologu ir įsigyjama nekokybiškų, pigių dantų balinimo priemonių. Dėl tokių procedūrų nukenčia dantų emalis, dantys nedaug pabąla, o galiausiai tampa per daug jautrūs ir vartojant karštus ar šaltus produktus dantis tarsi gelia. Apsisaugoti nuo šių nemalonumų ir nesėkmių gali padėti profesionalus dantų balinimas. Procedūros metu naudojamas specialus nekenksmingas gelis. Taip pat naudojamas ir lazeris, kuris palengvina balino procesą ir dėl šio priedo balinimas tampa kur kas efektyvesnis. Mokslininkai nustatė, kad balinant lazeriu įsiskverbiama į giliuosius dantų audinius, ko nepadaroma balinant paprastomis priemonėmis. Be to, lazeris nesukelia jokių nepatogumų – nereikia dėvėti dantų balinimo  kapų, bijoti nuryti lašelį gelio ir panašiai. Dantis išbalinus lazeriu yra vienas nedidelis trūkumas – dantys dvi ar tris dienas po balinimo gali būti kiek jautresni. Taigi pats metas pasipuošti gražia šypsena – odontologijos klinika Kaune išpildys Jūsų svajones.

Rašyti komentarą