Paviršinės tabletės nuo Microsoft paleidimas

parašė , 2013-03-31 09:32

Nėra žinoma, kad Microsoft duoda dideles žiniasklaidos pradžias skirtingai nuo žmonių Obuolyje. Tačiau, šį kartą, jų pradžia jų naujausio produkto, Paviršiaus, buvo didelė. Microsoft sugebėjo atitikti zvimbimą, kurį ji sukūrė prieš dienas prieš šį atvejį. Žmonės, ypač tie, kas parduoda seną iPad už verslą buvo sudominti dėl to, koks Paviršius bus. Klausimas ant visų proto anksčiau, negu tai buvo, jei šis tabletės asmeninis kompiuteris pagaliau bus toks, kad duotų Obuolio iPad iššūkį, kurio tam reikia.

Ligi šiol, tai yra vis dar iPad, kas veda rinką išreiškiant tabletės asmeninio kompiuterio pardavimais. Samsung sugebėjo išjudinti daiktus truputėlį su jų Galaktikos Etiketės įžanga. Tačiau, nebuvo vis dar ne pakankamai nuversti iPad padėtį ant viršūnės
Pradėkime skroskite Paviršių ir pamatykite, jei jis gali iš tikrųjų duoti iPad įkvepiantį iššūkį.

Starteriams, yra du variantai į šį tabletės creditai asmeninį kompiuterį. Žmonėms, parduodantiems iPad 1, turėdamas pasirinkimą, gali būti geras todėl, kad tai duoda pirkėjui pasirinkimą ypač, kai pinigai yra svarstoma problema per pirkimą. Žinoma, vienas modelis būtų pigesnis negu kitas, bet galėtų būti mažiau galingas. Jei pirkėjas iš tikrųjų nesirūpina, kadangi jis tik nori panaudoti tai tam, kad naršytų, skaitydamas elektroninį paštą, žiūrėdamas filmus ar žaisdamas paprastus žaidimus, tai žemesnė galo versija galėtų patenkinti jo poreikį.

Pagrindinis Paviršius, kadangi tai kviečia, yra plonesnis ir lengvesnis. Tai yra plonų tiktai lietuviska TV 9.3 mm ir sveria 1.5 svarus. Apvalkalas yra padarytas iš garu padėto magnio (PVD), ir tai jau apima pastatytą – į kickstand. Viduje, tai varoma RANKOS chipset ir turi langai RT kaip jo operacinė sistema. Pasakoma, kad langai RT yra puikus tabletės asmeniniams kompiuteriams todėl, kad jis vartoja mažiau valdžios, darančios bateriją tabletės asmeninio kompiuterio, paskutinio ilgiau. Ekrano nekilnojamojo turto dydis yra 10.6 colių su ClearType HD Parodymas. Tačiau, nėra vis dar jokio paskutinio žodžio dėl ekrano sprendimo. Tai pasiekiama 32 GIGABAITŲ ir 64 GIGABAITŲ versijose.

Antrą variantą pavadina Pro-Paviršiumi. Kadangi vardas pasisiūlo, šis variantas yra tiems, kas yra rimtas apie jų elektroninius prietaisus ir tik nemato jų kaip daugialypio portalo. Žmonės, kurie nori panaudoti tai darbui sugebės įvertinti valdžią ir šios tabletės efektyvumą. Tai yra vis dar 10.6 colių tačiau, parodymas yra ClearType "Pilnas HD" jau. Tai varoma Intel 22nm Ivy Bridge nuolauža ir bėgs ant langai 8. Tai neabejotinai galingiau negu pagrindinė versija ir daugiau kaip labai plonas nešiojamasis kompiuteris. Tai sunkiau 1.9 svaruose ir storiau 13.5 mm. Tai turi tą patį magnio atvejį su pastatytu kickstand kaip Pagrindinis. 64 GIGABAITAI ir 128 GIGABAITAI bus variantai šiam.

Su tuo pasakė, Microsoft tačiau neatskleidė paskutinės Paviršiaus kainos. Tai galėtų būti truputį pigiau negu iPad, kuris yra pasveikinimo mintis tiems, kas tikisi pasikeisti į naują ir parduoti seną iPad. Taip pat, nėra jokios tikslios datos dėl to, kai tai bus pasiekiama pirkimui. Viskas lieka dar neaiškiu, kol Paviršius neišeina ir tampa pasiekiamas ant rinkos.

Rašyti komentarą