Pakraukite greitesnis

parašė , 2011-12-18 23:23

Daug žmonių tiktai panaudos kompiuterį techninis palaikymas ir kompiuterių remontas pavyzdžiuose, kur jų kompiuteriai iš tikrųjų sulūžo. Kitaip tariant jie susispaudžia ant mygtuko, ir niekas nevyksta, ir jie tada nusprendžia, kad atėjo laikas padangos pigiau kviesti kompiuterių remonto paslaugas. Tai yra labai gera mintis, ir, žinoma, šiame kompiuterių scenarijaus remonte paslaugos yra geriausias darbui. Tačiau tuo pačiu metu tai tolima nuo vienintelės kompiuterių remonto paslaugų paraiškos ir yra daug kitų situacijų, kuriose kompiuterių remonto paslaugos gali būti naudingos.

Vienas toks scenarijus yra, kai jūsų kompiuteris nebėga, tokiu greičiu kaip tai galėjo – ir ypač kai tai krauna viršuje labai lėtai. Tai labai nuliūdę, ir tai gali būti labai nuobodu tuo metu, kai tuo pačiu metu, jei jūs naudojate kompiuterį darbe tada jūs dažnai rasite, kad tai drastiškai gadina jūsų produktyvumą ir palieka jus skiriantis dėmesio labai nedaug
Tuo tarpu tai yra dažnai kažko sunkesnio ženklas, ir jūs surasite, kad kompiuterių remonto paslaugos yra būtinos anksčiau, negu kompiuteris pasidarys tiek lėtas, tai niekada neina į priekį…

Kaip toks jūs turite drabuziai internetu surasti būdus pagreitinti jūsų kompiuterį ir krovimo greitį ypač, ir padaryti tai jūs galite panaudoti kompiuterių remontą. Jie sugebės padaryti, asmeninio kompiuterio atlikimas tikrina ir sužino, kaip gerai jūsų asmeninis kompiuteris pasirodo apskritai. Asmeninio kompiuterio atlikimo tikrinimas gali pabrėžti problemas, kurias jūs net nesupratote, buvo ten – galbūt, pavyzdžiui, jūs užmiršote, kad jūsų kompiuteris turėjo papratimą pakrauti viršuje širdies plakime. Tuo pačiu metu asmeninio kompiuterio atlikimo tikrinimas gali padėti naktiniai klubai Vilniuje nustatyti gamtą problemos ir kas poreikis būti padarytas, kad taisytų tai.

Asmeninio kompiuterio atlikimo tikrinimo gavimas tada turi panėšėti į MOT gavimą. Jūs turite padaryti tai retkarčiais, kad įsitikintumėte, kad jūsų kompiuteris yra visu pajėgumu ir kad kelias jūs galite sutrukdyti tam kada nors visiškai pakavimą ir vertingas jūs daug daugiau, kad suremontuotumėte ir daug daugiau laiko pasiekti aplink.

Yra vienas daiktas, kurį jūs galite padaryti savarankiškai tuo laiku, nors gauti jūsų asmeninį kompiuterį bėgti greičiau. Visų pirma, nueikite, kad ‘Bėgtumėte’, spragtelėdamas langai mygtuką. Dabar surinkite ‘MSConfig’. Tai atidarys jus viršuje, valdymo pultas su etiketėmis ir tarp tų etikečių bus, ‘Pradeda’. Spragtelėkite šią kortelę su užrašu, ir jūs būsite tada apdovanotas programos pavadinimų sąrašu. Jie yra programos, kurios krauna viršuje, kai jūs kraunate viršuje savo kompiuterį ir tuos tikrinta priemonė, kurią jūs norite, kad jie pradėtų kiekvieną kartą. Netikrinkite tuos vieno dolerio banknotus, ir kompiuteris pakraus dukart kaip skubiai todėl, kad jis turės mažiau, kad pakrautų kiekvieną kartą. Tuo pačiu metu tai neleis programoms bėgti nežinomas jums antrame plane, kai jūs padarysite kitus daiktus, tokiu būdu tai bus apskritai greičiau visada. Tik būkite atsargūs, išsirinkdamas, kuris programos netikrinti domenai kaip kartais jus galite baigti tuo, kad atsikratote nuo svarbios programinės įrangos, kuri turi bėgti jūsų asmeninio kompiuterio pasirodyti.

Rašyti komentarą