Panaudoti, nauji ar atnaujinti serveriai: kuris išsirinkti?

parašė , 2011-12-17 18:27

Kad visiškai mobilizuotumėte jūsų verslą, jums reikėtų į naudą šiuolaikinės technologijos tokios kaip serveriai, kompiuteriai, ir kita tinklo įranga. Jūs taip pat turite pasirinkimą samdyti name TAI specialistas, kad valdytumėte jūsų kompanijos kompiuterinę sistemą. Tokia įranga padidintų produktyvumą ir padarytų darbų eigą efektyvesnę ir organizuotą. Atsargus apsvarstymas turi būti pritaikytas rinkimesi, sms siuntimas kokį serverį, kad nupirktų, ypač jei jūs renkatės panaudotą tinklo įrangą. Neteisingi pasirinkimai gali kainuoti jums nuostolius naudoje ir didelė prastovos trukmė.
Pirmos dilemos firmos gali susitikti, yra, ar nupirkti naujus ar panaudotus HP serverius. Jei jūsų kompanija turi pakankamą biudžetą, tinkamiau nupirkti visiškai naujus serverius, kadangi jie yra įrengti paskutinėmis ypatybėmis ir naujovėmis. Tai būtų taip pat apsaugoma garantijos, kuri garantuoja pakeitimą ar serverio dalių remontą, kad sumažintų secret klubas prastovos trukmę. Panaudoti ar atnaujinti serveriai yra idealus sprendimas mažoms įmonėms, kurios ieško efektyvių kainoje alternatyvų.

Panaudoti serveriai yra paprastai akcijos didesnis kompanijų išsiuntimas, kai jie patobulina savo serverio sistemas ir yra parduoti įvairių patvirtintų programinės įrangos dilerių ir internetinių parduotuvių. Nors panaudotų serverių pirkimas yra priemonės, imtos, kad sumažintų jūsų kompanijos išlaidas, tai gali kainuoti jums daugiau ilgame prabėgime dėl su defektais serverio funkcijos. Pirkdamas panaudotus serverius, geriau garantuoti, kad jie yra parduoti iš gerbiamų ir patvirtintų šaltinių.

Kiti faktoriai, kuriuos svarstytų panaudotų serverių pirkime, karjera yra jo amžius ir naudojimo kiekis. Jų žinojimas padės jums matuoti, ar panaudota įranga, kurią jūs nupirktumėte yra jau lauke dėvėta ar turi pasenusią technologiją. Pasirodo, pirkimas panaudoto serverio, kuris yra tiktai keli mėnuo ir buvo vidutiniškai panaudotas yra naudingiausias. pigios paskolos Taip pat nustatykite, kokia operacinė sistema serveriai tęsiasi. Skirtingos operacinės sistemos turi skirtingas ypatybes ir gebėjimą, taip pat kaip apsvarstymą ir apribojimą.

Pasirinkimas nupirkti serverius su multiprocesoriais yra idealus, ypač jei jūsų serveriai būtų paveikti prie sunkaus darbo krūvio. Multiprocesoriaus serveriai yra įrengti dviem ar daugiau centriniu procesoriumi, kad pritaikytų duomenų didelį kiekį, kurie bus apdirbti. Didesnis atminties gebėjimas gali taip pat būti palankus, bet atsiminti, kad jūs galite patogiai ir nebrangiai padidinti savo serverio atminties laikymą jeigu būtina. Įsitikinkite, kad jūsų serverių atminties gebėjimas yra upgradeable.

Atnaujinti serveriai yra taip pat įmanoma alternatyva. Jie iš esmės yra panaudoti serveriai, kurie buvo įvertinti, iš naujo apipavidalinti, ir grąžinti jų originaliems gamyklos nustatymams serverio gamintojų. Visos su defektais dalys ir atnaujintų serverių pagrindinės plokštės yra pakeistos, ir akcijos yra iš naujo supakuotos ir parduotos su garantijos greitas kreditas nušvietimu žiniasklaidoje. Apskritai visi, atnaujinta, nauja, ir panaudota tinklo įranga gali būti gebanti tenkinti kliento norus, iki tol, kol pagrindinės kvalifikacijos yra sutikti.

Rašyti komentarą