Panaudokite silverlight supirkėjus įdiegimui silverlight 5 paraiška.

parašė , 2012-10-09 15:38

Silverlight siejasi su tinklo paraiškomis, sukurtomis Microsoft Corporation. Paskutinę versiją pavadina Silverlight 5 ir, kaip lauktas, turi geresnes ypatybes negu ankstesnės versijos. Daug nearshore ir nuo kranto pusės supirkėjai per pasaulį jau studijavo ins ir šios versijos outs. Jei jūs bazuojatės Europoje, pavyzdžiui, jūs galite norėti ieškoti nebrangius ir gerbiamus Silverlight supirkėjus Rytų Europos srityje. Silverlight 5 versija turi žinomus žiniasklaidos padarinių pridėjimus ir pagerinimus. Vartotojai gali dabar valdyti Atkūrimo ypatybę daug būdų. Jie gali panaudoti SoundEffect programavimo sąsają, kad sukeltų žemą latencijos garsą, pakeisti atkūrimo greičius per persukimą ir greitą priekinį pasirinkimą ir stebėti mėgstamus video, naudodami girdimąjį metimo korekcijos elementą

Nauja versija taip pat apima H.264 statyto turinio klubo nuoma Vilniuje žiniasklaidos iššifravimą, Gyvas televizijos atkūrimas su sukimu licencijų ir iki Paraiškos suvaržytos ypatybės (suvaržo atkūrimą pavojingo turinio neleistose paraiškose). Vartotojai gali taip pat laukti sustiprinančio teksto palaikymo., Pavyzdžiui, Tekstas, Sekantis & Vadovavimas leidžia vartotojui valdyti erdvę tarp linijų ir charakterių tekste. OpenType ir Vaizdo elementas Nufotografuotas aiškių tekstų leidimo sukūrimas tuo metu, kai Sujungti Teksto Konteineriai įgalina vientisą tekstų tekėjimą. Atspaudo darbo vietų aiškumui, Silverlight 5 pasiūlymai Prierašo vektoriaus spausdinimo komponentas. Ši nauja versija gali būti priklausyta nuo verslo savininkų, kurie nori pasiūlyti pažangias programinės paskola įrangos paraiškas. Kai kurios iš ypatybių, kurios gali leisti tam įvykti apima ClickCount, ComboBoxes ir Listboxes, Padarytą pagal užsakymą Antkainio Ištęsimą ir PivotViewer tarp kitų.

Bet koks patikimas nearshore ar atviroje jūroje Silverlight supirkėjas supranta visus aukščiau minėtus pagerinimus aiškiai. Ši paskutinė versija taip pat garantuoja pagerintą atlikimą jei įdiegtas ir valdytas patyrusiai. Yra daug elementų, kurie buvo pridėti prie to tik dėl atlikimo pagerinimo. Kai kurie iš jų apima 64 bitų naršyklės palaikymą, tinklo latencija, h/w pagreitintas perteikimas, ir multipagrindinis JIT tarp kitų. Grafinė krūva giria nuostabius pagerinimus taip pat, ir dabar ji palaiko įvairią autonominę multiplikaciją ir kelis 3-uosius padarinius. Su nauju Silverlight 5, vartotojai gali gėrėtis beribe rinkmenos išdėstymo sistemos prieiga nuo visiškai vertos pasitikėjimo paraiškos, valdyti egzistuojančius kodus tiesiogiai ir turėti daugialypį lango palaikymą. Jei jūs norite sumažinti energijos sąnaudas savo darbovietėje, jūs turite įdiegti šį naują programinės įrangos leidinį tuoj pat. Tai atvyksta su valdžios gelbėjimo komponentu, kuris neleidžia screensaver funkcionuoti, kai video taip pat bėga.

Be to, kai kompiuteris ar nešiojamasis kompiuteris nėra naudojami, bet tai įjungiama, ši Silverlight paraiška automatically paverčia tai į miego būdą. Yra tikrai daug, kad įgytų, turint šią naują Microsoft paraišką, pridėtą prie jūsų serverių. Jei jūs nesate supirkėjas ir neturite jokios išvystymo komandos name, jūs galite ieškoti patikimų profesionalų internete. Yra daugelio. Gryni programuotojai, kurie turi Microsoft pažymėjimą, daug metų patirties ir daug laimingų klientų. Ar jūs norite nearshore ar nuo kranto pusės supirkėjų, jūs galite surasti juos per internetą. Jei jūsų įmonė yra žemesnės normos, jūs galėtumėte norėti susitelkti daugiau ties aukštos kokybės supirkėjais, surastais šalyse kaip Serbija, Rumunija, Ukraina ir Čekija tarp kitų.

Rašyti komentarą