Pasidarykite pažįstamas su šitais 7 rimtais kompiuterių saugumo patarimais

parašė , 2011-12-30 14:48

Mes turime apsaugos sistemas mūsų namuose ir pavojaus signalus mūsų automobiliuose. Kodėl mes nebūtume kaip atsargus apie mūsų kompiuterius – vietos, kur mes kaupiame tonas asmeninių duomenų – kadangi mes esame apie kiekvieną kitą mūsų gyvenimų aspektą? Naudojant kompiuterį gali palikti jus statytą daug saugumo problemų. Yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad garantuotumėte, kad jūsų duomenys nėra niekada pastatyti į pavojų.

Įdiekite ir Atnaujinimas Antiviruso XXX Programa. Antiviruso programos vaidina didžiulį vaidmenį jūsų gebėjime apsaugoti jūsų kompiuterį. Jie blokuos spyware, malware, adware, ir bet kokį kitą virusą, nutaikytą į vogimą jūsų informacijos ir žalos padarymo į jūsų asmeninį kompiuterį. Pokštas turi įsitikinti, kad jūs atnaujinate savo antiviruso programą reguliariu pagrindu
Daugelis atnaujins automatically, kad garantuotų, kad jūs esate apsaugotas nuo paskutinio viruso paleidimo.

Kontroliuokite Savo elektroninį paštą

Paimkite ypatingą rūpinimąsi, atidarydamas jūsų elektroninį paštą kiekvieną dieną. Neatsiverkite pritvirtinimų nuo siuntėjų, jūs nesate pažįstamas su ar nuo bet ko, kas siunčia pritvirtinimą, kurį jūs nelaukėte, kad gausite. Darbas taip galėjo padėti jus dėl nustatymo pavojaus viruso, internetine drabuziu parduotuve laisvo ant jūsų kompiuterio. Nepaspauskite sąsajų nuo nepažįstamųjų, taip pat.

Vengimas Triukšmingo reklamavimo

Jūs kada nors išgirdote apie Koobface virusą? Žmonės ant Facebook kalba apie visa tai laikas. Klausimo tiesa yra, kad virusas nėra iš tikrųjų skleistas Facebook. Tai skleidžiama baimės. Asmenys, kurie girdi apie virusą nueis tinkle ir ieškos "pašalinimo" programą. Nežinomos programos, kurios žada nunešti tam tikrus nežinomus virusus yra tikslai – daiktai, programišiai tikisi, kad jūs perkelsite, kad jie galėtų gauti prieigą prie jūsų tikros informacijos.

Keiskite Savo Slaptažodžius Reguliariai

Mes visi darome tą patį daiktą – mes nustatome mūsų slaptažodžius, ir paskui mes užmirštame apie juos, paveikiantis autopilotą kiekvieną kartą kai, mes turime įterpti tai. Įsitikinkite, kad jūs atnaujinate savo slaptažodžius reguliariu paskolos pagrindu. Nepaisant skausmas užpakalinėje dalyje buvimo, darbas taip garantuos, kad bet kas, kas gauna prieigą prie jūsų informacijos neturi to ilgam.

Įdiekite Gaisrasienę

Gaisrasienės yra dideli įrankiai ir gali dažnai būti perkamos dalis interneto saugumo rinkinio reklamos paslaugos internete – paketai, kurie siūlo antiviruso programas, ir kitos dalys ketino apsaugoti jus nuo internetinių grasinimų. Gaisrasienės veikia kaip barjerai, neleisdamos interneto grasinimams prasiveržti pro jūsų virtualias duris, kad gautų prieigą prie jūsų kompiuterio.

Neignoruokite Saugumo Lopų

langai ir kitos programos ir operacinės sistemos pastoviai identifikuoja duobes jų sistemose – deda, į kurį programišiai ar virusai įstojo ir kuris gali iškelti saugumo grėsmę. Kaip toks, šitos kompanijos reguliariai išleidžia "lopus", kuriuos jūs turite perkelti, kad garantuotumėte, kad jūsų kompiuteris yra saugus nuo žalos. Lopai yra laisvi ir lengvi perkelti. Jų ignoravimas gali būti žalingas jūsų asmeninio kompiuterio sveikatai.

Pasirinkite Teisingą Interneto naršyklę

Daug žmonių mano, kad interneto Tyrėjas paliks jų kompiuterius atidarytus kenkti. Tiesa yra, kad programišiai ir tie, kas nori pastatyti į pavojų jūsų paskolos kompiuterį ne tiktai skiria T.Y. – jie skiria į visas naršykles. Geriausias daiktas kurį jūs galite padaryti yra, pasirenka naršyklę, kuri funkcionuoja būdas, kuriuo jūs mėgstate ir paskui išjungiate savo JavaScript gebėjimą. Darbas taip paliks jus mažiau imlų įsibrovimui.

Internetas yra didelis ir kartais triuškinanti vieta, bet jūs galite sulaikyti savo namų kompiuterį taip saugų kaip kažkas kita jūsų gyvenime. Neskubėkite, kad imtumėtės kelių įspėjamųjų priemonių, ir jūs sugebėsite tęsti gėrėtis jūsų kompiuteriu, neturėdamas kviesti kompiuterių remonto technologijos Niuarke.

Rašyti komentarą