Kompiuterių ekspertai visų tipų

parašė , 2011-12-25 18:09

Kai aš pradėjau dirbti pernai mažoje kompiuterių gimtojo miesto parduotuvėje, aš niekada nemaniau, kad aš tapsiu taip sudomintas tinklo projektu ir kompiuterių remontu, kadangi aš pasirodau šiandien. Iš tikrųjų nuostabu, kas gali būti padaroma, naudojant teisingus kodus, kvieciu vakarienes teisės užsakyme funkcijos ir projektuoja kad menas, kuriuo tampama. Tai vis dar taip pat stebina mane, kad kompiuterių technikas daugiau panėšėja į gydytoją, negu bet kas kada nors žinos. Menininkai ir gydytojai kompiuterių pasaulio viduje yra nuostabi veislė ir vaidmuo visuomenėje, kurią jie žaidžia, yra toks, kuris laiko mus visus pažangą.
Kasdieniai verslo savininkai, dideli ir maži, yra kompiuterių paslaugų reikalingume būti tuo žiniatinklio svetainės projektas, paieškos sistemos optimizavimas ar kompiuterių remontas. Žiniatinklio svetainės projektas yra pirmas pagrindinis elementas verslo pradžioje. Žiniatinklio svetainė su intensyviu paieškos sistemos optimizavimu gali užauginti jūsų verslą tokiu greičiu kaip bet koks parduotuvės kaip numesti svorio priekis ten. Jūsų žiniatinklio svetainė yra jūsų verslo lango parodymas tinkle. Svarbu garantuoti, kad projektas yra toks, kuris pritaiko asmenybę, kurios jūs norite savo verslui.

Yra keli daiktai, kad galvotų, aiškindamas jūsų žiniatinklio svetainės projekto norus:

1) Nesvarbu, kas jūs galvojate foninė muzika yra tiktai išblaškymas. Išvenkite pridėti muziką prie svetainės, jei, žinoma, jūs neparduodate kompaktinio disko ir duodate samplings tokių daiktų kaip rodyti menininkai.

2) Šrifto dydį turi sulaikyti protingą. Didelis šriftas priverčia žmones manyti, kad jūs rėkiate, ir niekas nemėgsta būti rėktas ant. Tas pats daiktas yra teisingas su mažu pagerank tikrinimas šrifto dydžiu. Žmonės mano, kad jūs šnabždate, ir tai priverčia jūsų žinutę atrodyti nesvarbu ir nedaug.

3) Per didelis skaičius sluoksnių. Jūsų žinutė turi būti gana svarbi, kad neturėtų to prastumiantis, kad parodytų svarbumą. Naudojant sluoksnius svarbu, kad jie atitinka paskirtį be nenaudingos erzinančios žinutės lankytojų veiduose mėtymo.

4) Įsitraukiant į jūsų pigus draudimas konsultaciją svarbu išleisti jūsų tinklo projektuotoją žinoti spalvas, kurios kreipiasi į jus ir paruošti sąrašą svetainių, kurios turi sustatymą, kurį jūs gėritės. Taip pat svarbu turėti svetaines, kurias jūs nemėgstate. Tuo pasidalinimas duos jūsų projektuotojui mintį apie stilius, kurie įtiks jums.

Kitas svarbus verslo aspektas turi turėti funkcionuojančią įrangą. Kai kažkas yra ant fritz, svarbu žinoti, kad jūs turite patikėtą kompiuterių remonto kompaniją, kad palaikytumėte jų operacijas. Kompiuterių remontas atvyksta į visas formas ir dydžius. Kompiuterių svarstomos problemos kyla iš klaviatūros nesėkmės į serverio veikimo sutrikimus, iš kurių visi nutinka didžiausiam svarbumui. Laiko parinkimas yra kritiškas kompiuterių remonte. Kompiuterių technikų darbas garantuoja, kad verslas yra nepasikeitęs nesvarbu, drabuziai kokia diena ar laikas svarstoma problema turi iškilti.

Tas pats yra teisingas bendrame kompiuterių remonte. Technologija nelaukia gerą laiką turėti standžiojo disko nesėkmę ar virusą. Kompiuterių technikai sugebės nagrinėti svarstomas problemas ir sekti remonto maršrutą, kad garantuotų, kad kompiuteris yra viršuje ir bėgantis savalaikiame būde. Bet koks svarstomų problemų, kuris kyla jūsų kompiuterio viduje, svarbu kad patvirtintas techniko rūpinimasis dėl jūsų kompiuterio. Kiekvienas turi kažką, kas "žino" viską, kuris yra, taip pat žino apie kompiuterius jų gyvenimuose. Tačiau, aš pasakysiu jums, kad tie yra žmonės, anapus kurių aš turiu malonumą registruotis kasdienis. Patikėkite manimi, pigiau turėti jūsų kompiuterių remontą, padarytą teisingas kelias pirmą kartą. Atvykite ir pamatykite mus savo kitam kompiuterių remontui.

Rašyti komentarą