Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems žmonėms

parašė , 2016-09-20 19:18

PaskolosIštikus finansiniams sunkumams (esant skolose kitiems asmenims) žinoma pirma mintis kyla apie pinigus. Savaime suprantama norint padengti senus įsiskolinimus (refinansuoti paskolą) visada yra geriausia pinigus skolintis iš giminaičių ir draugų, bet daugelis tikriausiai galėtų patikinti, jog retas kuris sutinka skolinti didesnę pinigų sumą. Juk patys giminaičiai nenori skolinti, nes esant nemokumo galimybei – Jūsų, kaip giminaičių santykiai, tiesiog tragiškai suprastės. Todėl nenoromis pradedame ieškoti kur galėtumėme pasiskolinti pinigų iš kitų šaltinių. Iš karto galvoje kyla mintis apie banką, greitųjų kreditų bendroves ir net lombardus, mat jie kaip ir greitųjų kreditų bendrovės teikia tokią paslaugą kaip paskolų refinansavimas, t.y. paskolina Jums pinigų tam, kad padengtumėte įsisenėjusias skolas. Taigi, kaip suprantate, į Jūsų kredito istoriją dėmesys nėra kreipiamas.

Palyginimas

Bankas – teikia paskolas bene geriausiomis sąlygomis. Ten mažiausios palūkanos bei ilgas paskolos grąžinimo terminas, kas suteikia didesnę galimybę grąžinti pasiskolintą sumą. Yra ir minusų skolinantis banke. Pirmiausiai reikia turėti švarią kredito istoriją, nes jei kada nors tarkime ėmėte greitąjį kreditą ir jį vėlavote grąžinti arba išvis negrąžinote, Jums greičiausiai bus užvertos durys skolinantis, t.y. bankas nėra linkęs refinansuoti paskolų įsiskolinusiems asmenims, tačiau tikimybė visada išlieka. Be to, skolinimasis banke reikalauja nemažai dokumentų pildymo, todėl tai dar vienas minusas prieš kitas kreditavimo įstaigas.

Greitųjų paskolų bendrovės – yra išsigelbėjimas tiems, kuriems buvo pasakytas neigiamas atsakymas banke. Čia sąlygos yra žymiai švelnesnės palyginus su banku, tereikia užpildyti registracijos formą, pervesti 0,01 EUR į kredito bendrovės sąskaitą, jog įrodytumėte savo tapatybę ir sulaukti atsakymo dėl greitos paskolos suteikimo, kuris ateina dažniausiai per keliolika minučių. Vienas iš pliusų yra tas, jog paskolos teikiamos internetu, ir tai reiškia, kad paskolos teikiamos visą parą. Žinoma čia taip pat neapsieita be trūkumų, palyginus su banku čia žymiai didesnės palūkanos ir trumpesnis paskolos grąžinimo terminas. Visgi tai vienas populiariausių pinigų skolinimosi būdų tarp jaunimo, nes savaitgaliais dažnas susiduria su jų trūkumų, o kadangi paskolos teikiamos visą parą, tai dažnai pagelbsti. Be to, greitųjų paskolų bendrovės yra labiau linkusios suteikti paskolą ir įsiskolinusiems asmenims.

Lombardai. Paskolas visą parą teikia ne tik greitųjų kreditų bendrovės. Lombardas yra įstaiga, kuri taip pat gelbsti pritrūkus pinigų. Čia galima užstatyti vertingus daiktus ir už juos gauti pinigus. Laiku grąžinus paskoos įmokas galima juos atgauti, kitaip sakant yra pinigų nuoma už Jūsų vertingą daiktą. Kadangi užstatote tam tikrą daiktą, lombardai yra labiau linkę skolinti ir jau įsiskolinusiems asmenims, t.y. refinansuoti paskolas.

Vienas atsakymas į “Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems žmonėms”

  1. Zita says:

    Laba diena, esu įsiskolinusi, norėčiau refinansuoti skolas, esu dirbanti, gaunu pastovų atlyginimą.

Rašyti komentarą