Pigūs skrydžiai – puiki galimybė pamatyti pasaulį

parašė , 2016-09-17 21:17

Skrendu lėktuvuAnksčiau kelionės į kitą šalį buvo išties didelė šventė ir prabanga, prieinama galimybė tik labiau pasiturintiems asmenims. Tačiau net ir jiems kelionės lėktuvu buvo nepigi paslauga, todėl kelionės traukiniu ar autobusu būdavo kur kas prieinamesnės. Šiandien jau galime džiaugtis, jog lektuvu bilietai dar niekada anksčiau nebuvo tokie pigūs, kokie yra dabar. Šiandien kelionės lėktuvu yra prieinamos bet kuriam žmogui, o kelionės Europoje išties yra be galo pigios, todėl nebereikia planuoti vieną kartą metuose atostogų užsienyje, nes bet kurį savaitgalį galite nenuskriausdami savo piniginės nuskristi į beveik bet kurią Europos šalį.

Patraukliausi pasiūlymai

Ieškant pigiausių lėktuvų bilietų kelionėms Europoje beveik visose kelionių agentūruose pirmoje vietoje jums bus pasiūlyta Švedija – skrydis į Malmę arba sostinę Stokholmą jums gali atsieiti vos 10 eurų. Sunku patikėti, kad lektuvu bilietai tokie pigūs, tiesa? Tokią sumą galima palyginti su vienu apsipirkimu prekybos centre ar vakariene mieste už kurią tikriausiai sumokėsite kur kas daugiau. Panašios kainos lėktuvų bilietos galite nusipirkti ir į Daniją ar Norvegiją, tačiau išties skrendant savaitgaliui į šias šalis biudžetą reikėtų pasiplanuoti, nes kainos, ypatingai Norvegijoje, gali nemaloniai nustebinti.

Kalbant apie visapusiškai labiau prieinamas šalis, kur kainos kur kas „lietuviškesnės“ – kultūros lopšys Italija ar Prancūzija visuomet jūsų laukia su patraukliomis kainomis bei kultūros ir nuostabios architektūros kupinu savaitgaliu. Šiose šalyse, atrodo, užtenka tik pasivaikščioti po siauras senamiesčio gatveles, jei ieškote įkvėpimo ir naujų idėjų savo galvoje.

Norintiems šiek tiek egzotiškesnio pasiūlymo už Europos ribų pasiūlysime Braziliją. Išties, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad į Braziliją keliauti be keletos tūkstančių eurų yra kvailystė, tačiau paklausus bet kurio brazilo jis patvirtins, jog už 1000 eurų jo šalyje turėsite gan aukšto lygio atostogas su galimybe pamatyti pačius spalvingiausius šalies vaizdus. Nuostabu, tiesa? Nors lektuvu bilietai į Braziliją yra, be abejo, brangesni nei skrydžiai Europoje, tačiau geriau paieškojus galite rasti ir ypatingai patrauklių pasiūlymų, jei atostogas planuojate jau gerokai iš anksto. Todėl rekomenduojame pabandyti surasti galimybę pažinti tokią gražią ir kartu daug investicijų atostogoms nereikalaujančią šalį.

Rašyti komentarą