Profesijos, kurių atstovams reikia sunkvežimio arba didelės mašinos

parašė , 2017-11-30 07:21

Kai kurių profesijų atstovai, dirbantys savarankiškai, niekaip neįsivaizduotų važinėjimo su paprasta lengvąja mašina. Tad kai kuriems visuomet tikrai geriau naudoti savivarčiai sunkvežimiai ar kitokie sunkesni automobiliai. Blogiausias variantas – lengvoji mašina su ragais ir dideliu galu (universalo tipo kėbulu). Tad kokios tos profesijos, kurių atstovams vertėtų turėti sunkvežimį ar kitokį didesnį automobilį?

Apdailininkai

Be jokios abejonės, savivarciai su kranu gali praversti tiems, kas dirba statybose, patys atlieka apdailas. Ko tik nereikės vežtis apdailininkui: ir stakles, ir mažą kreizą, ir visas įrankių dėžes, o taip pat ir visas statybines medžiagas. Būtent jos ir gali užimti daugiausia vietos, ir kurių į paprastą lengvąją mašiną nesudėsite. Kitą kartą ir pastolius gali tekti pasiimti į kelionę, ketinant daryti pas ką nors išorės, fasado apdailą.

Stogdengiai

Naudoti savivarčiaiBe sunkvežimio ar mikro autobusiuko savo gyvenimo neįsivaizduoja ir savarankiškai dirbantys stogdengiai. Pirmiausiai įrankis, kurio būtinai reikia – tai kopėčios. Jų gali būti įvairių gabaritų, bet paprastai jos nemažos ir į automobilio saloną neįsidėsi. Tad sunkvežimis savivartis ar mikro autobusas – puiki priemonė nusigabenti tokius savo didelius daiktus. Be to, verta dėmesio yra ir kitokios transporto priemonės. Taip pat tenka vežiotis skardas, medieną – tai didelės statybinės medžiagos, kurios būtinos statant namą ir tvarkant ar dengiant naują stogą. Kartais stogdengiams tenka vežtis ir kaminus – didelius gražius skardos gaminius, kuriems reikia daug erdvės. Sunkvežimis savivartis, be jokios abejonės, sugebės sutalpinti viską, kas yra reikalinga darbams.

Auto meistrai

Kiek kitokias stambias mašinas, tokias kaip vilkikai, savivarčiai ar sunkvežimiai, reikia turėti automobilių meistrams. Dažnai auto servisai turi savo vairuotoją, kuris su tokia didele mašina važiuoja ir iš eismo įvykių paima sugadintas mašinas. Automobilių meistrai patys jas parsiveža, sutvarko ir vėl eksploatuoja įvairiems tikslams.

Kaip sako vieno auto serviso vairuotojas, vasarą „tralas“ stovi, ilsisi garaže, nes mažai kam reikia pagalbos. „Kartais vasarą jį net išsiunčiame į ilgesnę kokią kelionę, nes tą daryti labai paprasta. Auto įvykių mažai, retai tenka kažką važiuoti partempti. O žiemą kas kita. Visada didelis užimtumas, tamsu, daug eismo įvykių, nuolatos yra tokia įtampa, kad kažkas šen ar ten bus negerai, kad nespėsi visų suvežiot“, – sako jis.

Ūkininkai

Kiekvienas ūkininkas turi priežasčių, kodėl jam reikia stambesnės mašinos. Geriausiu atveju – sunkvežimio arba savivarčio. Tuomet ir pašarus galima lengviau vežiotis ir daug kitų dalykų daryti paprasčiau.

Rašyti komentarą