Apie vaiko gimimą ir dovanas

parašė , 2017-12-11 22:26

Nuostabi šventė, kai draugams ar giminėms gimsta naujagimis, o juo labiau pirmagimis. Tuomet visi sukame galvą, ką padovanoti, ir kokios pakavimo medžiagos pakkematerjalid geriausiai atitiktų tokios šventės nuotaiką. Štai keletas patarimų, kurie padės kūdikio gimimo proga tinkamai pasveikinti naują žemės gyventoją ir jaunuosius tėvelius.

Ką dovanoti ir ko nedovanoti?

Šį kartą pakavimo prekės pakkimine kaupu bus paliktos antram planui, nes pirmiau išsiaiškinsime, ką daryti, kad dovana tikrai tenkintų tėvelius. Patarimai būtų tokie:

Numatykite biudžetą, kurį galite skirti dovanoms.

KilopackPaklauskite tėvelių, ar yra kažkas, ko jiems reikia. Gali būti, kad vaikelio gimimas tikrai paplonino piniginę ir teks nemažai atseikėti naujam gyventojui. Jam atsiradus, reikia visko: ir lovelės, ir vežimėlio, ir drabužėlių, ir dar kažko. Paprašykite, kad būtų pateiktas sąrašas reikalingų daiktų ir, jeigu norite, pasirinkite iš jų tokį, kuris jums atrodo kaip gražiausia dovana bei geriausiai telpa į jūsų finansinius rėmelius.

Jeigu tėveliai sąrašo nepateikė ar gal dėl kažkokių priežasčių jo nenorite galvoti, galite mąstyti apie žaislus. Naujagimiams patinka jų amžiaus grupei skirti spalvoti žaislai, lavinantys atpažinimą, taip pat šviečiantys, barškantys, tinkantys kišti į burną. Meškučiai ir minkšti kiškučiai jiems tiks šiek tiek vėliau, kai vaikutis jau nekiš visko iš eilės į burną. Aišku, didelis baltas zuikis lovelėje gal ir nebūtų iškart sučiulptas. Labai svarbu perkant žaislus, nepirkti jų per daug, nes vaikelį tikrai užplūs žaislų lavina iš visų tėvelių draugų. Ir dar svarbu yra pamąstyti, kokį stilių, skonį ir dizainą mėgsta mamytė. Nes žaisliukas, deja, bet pirmiausia turės patikti jai.

Kaip pakuoti dovanas

Jeigu dovaną jau turite, metas supakuoti. Tikriausiai burbulinė plėvelė mullikile čia nebus reikalinga, nes dūžtančių daiktų nepakuosite. Nebent siunčiate lovelę į kitą miestą su siuntų tarnyba. Tuomet tikrai reikėtų gerai apsaugoti krovinį.

Na o įpakavimas turės būti mielas ir gražus tėveliams, nes vaikučiui pakuotė neturės jokios reikšmės. Ką jūs galite padaryti, tai arba įpakuoti dėžes ar maišelius įprastu būdu, arba sieti tai su kūdikio gimimu. Pavyzdžiui, jeigu dovanosite pagrindinę dovaną ir mažutį minkštą žaisliuką, jį galėsite užklijuoti ant pačios dėžutės, tarsi pakuotės dekoraciją. Taip pat žinokite, kad šios dovanos labiausiai džiugins mamytę, tad galima pakuoti su daugiau moteriškų atributų: gėlių, šviesių spalvų, mielų kvapų ir pan.

Rašyti komentarą