Purškiami ar pieštukiniai kvepalai. Kurie geriausi?

parašė , 2020-10-26 19:47

BurkalifaKvepėti nuostabiai gali kiekviena moteris. Tik galbūt kaip kurioms trūksta ryžto, kadangi toli gražu ne visada pavyksta rasti tokius kvepalus, kurie atitiktų vidinį pasaulį ir tuo pačiu tokius, kurie kuo ilgiau „puoštų“ kūną.

Ieškokite tinkamiausių kvepalų

Moteriški kvepalai tikrai labai įvairūs ir renkantis pamatysite, kad pasiūla ne tik atitinka, tačiau dažnai ir pranoksta poreikius. Vertinant skirtingus aspektus galiausiai prieinama iki to, kur vertinama, ar labiausiai tinkami yra pieštukiniai kvepalai, ar purškiami. Kurie geresni? Tai priklauso nuo Jūsų.

Purkšti – reikia mokėti

Jeigu Jums atrodo, kad purškimas yra geresnis pasirinkimas – puiku. Tačiau lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad svarbu mokėti kvepalus tinkamai užpurkšti ant kūno. Kai kurios moteris purškia orą ir praeina pro kvepalus. Atrodo žavingai, tačiau tokiu atveju kvepalai tikrai nebus tinkamai paskleisti ant kūno. Purkšti reikia tam tikrose vietose ir tuo pačiu tik tokiu atveju, kai esate tikrai gerai nusipraususi. Tik tokiu atveju kvepalai tinkamai atsiskleis tuo pačiu aromatas bus toks, koks ir turi būti.

Pieštukiniai – tik ant kūno

Tiesa, jeigu purškiamo moteriški kvepalai gali papuošti n tik kūną, tačiau taip pat ir drabužius, tai pieštukiniai naudojami tik ant kūno ir tik tose vietose, kur jis yra šiltas. Tai dažniausiai yra riešai, taip pat puikiai tinka ir vietos greta ausų. Dažniausiai šiose vietose yra daugiausia kūno šilumos, tad kai ji sklinda – tuo pačiu sklinda ir aromatas, kuris turi būti pasirenkamas itin atidžiai.

Pirkite tik originalius kvepalus

Jeigu norite, kad pasirinktas aromatas Jums patiktų – tokiu atveju siūlome rinktis originalius kvepalus, kurie tikrai gerai atsiskleidžia ant kūno ir kurie stebina aromatu. Štai todėl siūlome vengti labai pigių padirbinių, kurie dažniausiai atsiduoda sintetika, kuri tikrai patinka ne kiekvienam. Ir tokiu atveju net mokėdami kelis eurus už tokios kokybės kvepalus – permokėsite, kadangi pasipurškus norėsis juos išmesti.

Moteriški kvepalai yra labai įvairūs, tad renkantis reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Juk galiausiai radus Jums tinkamus kvepalus galėsite jais mėgautis ir „puoštis“ toliau.

Rašyti komentarą