Raspberry Pi – žaidimas, kuris skatina mokytis

parašė , 2017-09-26 19:26

Raspberry pi yra mini kompiuteris, kuriuo naudotis yra smagu, tačiau tuo pačiu ir naudinga. Tai priemonė, kurią padovanoti rekomenduojama savo vaikams. Pasaulis labai ženkliai juda į priekį ir greitu metu gyventi nesusipažinus su kompiuteriu yra paprasčiausiai labai sudėtinga. Jeigu norite, kad Jūsų vaikas lengvai prisitaikyti naujoje visuomenėje ir tuo pačiu nesunkiai susirastų darbą – leiskite jam mokytis dirbti kompiuteriu.

Kai kurie tėveliai galvoja, kad ištisą dieną prie įrangos sėdintis vaikas tik paprasčiausiai gaišta laiką. Tai yra klaidingas požiūris į techniką be kurios gyvenimas būtų kur kas sudėtingesnis. Raspberry pi yra mini kompiuteris, kuris leidžia vaikui žaidžiant mokytis programuoti, atrasti naujus dalykus ir tapti mokslininku.

Raspberry pi panaudojimo galimybės

Šis mini kompiuteris gali būti panaudojamas labai įvairiai. Galbūt tai labiausiai ir lemia jo sėkmę bei populiarumą.

Žaidimai

Pirmiausia, šis kompiuteris gali būti naudojamas žaidimams. Tačiau ir tas aidimas bus mokomoji priemonė, kadangi teks pačiam padaryti taip, kad kompiuteris veiktų. Ar pamena tokius senos gamybos žaidimus, kuriuos buvo galima žaisti per SEGA kompiuterius? Jeigu jaučiate jiems didelę nostalgiją, tokiu atveju išbandykite raspberry pi, kurie leidžia vėl džiaugtis šių žaidimų malonumais. Paprasčiausiai į savo mini kompiuterį įsirašykite SD kortelių atvaizdą ir džiaukitės žaidimu.

Raspberry piŽinoma, jeigu norite kad žaidimas būtų pilnavertiškas ir sėkmingas – būtina įsigyti priedus, kurie padeda kur kas maloniau atlikti tam tikrus darbus. Šiuo atveju būtini pulteliai arba bent jau klaviatūra, kuri galima valdyti ekrane matomus žmogeliukus.

Pačius žaidimus galite rasti internete. Daugelis tiekėjų suteikia galimybę visiškai nemokamai juos parsiųsti.

Štai taip paprastai pats susikonstruosite kompiuterį ir žaisite žaidimus, kurie Jums leis grįžti atgal į ‘90-uosius.

Centro kūrimas

Raspberry pi taip pat gali būti panaudojamas centro kūrimui. Šie mini kompiuteriai padeda greitai parsiųsti aukštos raiškos filmus. Žinoma, greičiau ir kokybiškiau veikia tie, kurie turi galingesnę ir daugiau talpos turinčia SD kortelę.

Paskutinė šio mini kompiuterio versija itin puikiai atitinka filmų parsiuntimo galimybes, kadangi kompiuteris visiškai nestringa, žiūrėti filmus galima labai patogiai ir nesukuriant jokio diskomforto.

Media centro diegimas yra gana paprastas, tad ir tam nereikia jokių papildomų žinių. Paprasčiausiai vėlgi parsiųskite kortelės vaizdą, įsirašykite jį į SD ir paleiskite veikimui. Šis mini kompiuteris turi prieiga prie wifi, taigi galėsite žiūrėti bet ką, kas Jus domina. Nuo youtube.com vaizdelių iki filmų, kurie skirti maloniam laiko praleidimui.

Kiti mini kompiuterio panaudojimai

Raspberry pi turi ir daugiau panaudojimo galimybių. Svarbiausia, kad kiekvienas mokslininkas gali sukurti tai, kas jam atrodo reikalingas. Šis kompiuteris yra labai universalus, tad mokymuisi nėra pabaigos.

Ši mini kompiuteriai labai dažnai naudojami elektronikoje. Kai kurie tikina, kad arduino yra tinkamesnis pasirinkimas, tačiau mes ne visai sutinkame. Puikiai tinka tiek vienas, tiek kitas. Tam tikra prasme sukurti tam tikras veikiančias sistemas su Raspberry pi yra net kur kas paprasčiau. Žinoma, norint tobulėti geriausia išbandyti daugelį įvairiausių variantų.

Raspberry pi – mokomoji priemonė, kuri leidžia ne tik atrasti naujus dalykus, tačiau ir smagiai praleisti laiką. O mokytis yra niekada ne per vėlu, tad nesvarbu kiek jums metų ir ką veikiate gyvenime – šis mini kompiuteris gali tapti nauja Jūsų aistra.

Daugiau informacijos anodas elektronikos prekės.

Rašyti komentarą