Juodi drabužiai: kaip juos skalbti?

parašė , 2017-08-27 23:39

Juoda spalva yra klasikinė, o ją dėvintys žmonės turi tvirtą nuomonę apie tai, kodėl ši spalva pati geriausia. Jeigu skalbimo mašina gadina juodus skalbinius, tai skalbimo mašinų remontas Vilniuje yra tiesiog būtinas. Visais kitais atvejais, pakanka pasikliauti keletu gudrybių, kurios padės išskalbti juodus drabužius tikrai gerai ir kokybiškai.

Režimas

Remontuoju VilniujePirmasis patarimas būtų pasirinkti tikrai gerą skalbimo režimą, kuriuo skalbsite. Prisiminkite, kam renkamės patį stipriausią, griežčiausią skalbimą aukščiausioje temperatūroje? Baltiems drabužiams ir baltoms paklodėms. Nes tie dalykai blukina ir balina. Vadinasi, priešingai reikėtų rinktis, kai norisi skalbti juodus drabužius. Reikėtų užstatyti patį švelniausią režimą, pačią žemiausią temperatūrą ir dar į skalbimo miltelius įmaišyti galima šiek tiek druskos, kuri sulaikys juodus dažus. Taip išsaugosite juodų spalvų juodumą. Gal manote, kad nelabai ir nusiplauna, ne taip pastebimai blunka, bet patikėkite, tą patį juodą rūbą paskalbus metus, jis tikrai labai išblunka, todėl verta juodus skalbinius saugoti kaskart.

Priemaišos

Jeigu jau pasirinkote tinkamą skalbimo režimą, tai dar į skalbimo miltelius vertėtų įpilti šio to. Galima įpilti šiek tiek acto, jeigu nepilate druskos. Arba, kitas variantas, prieš skalbiant rūbus galima 20 minučių pamirkyti kibire vandens, kuriame įpilta keletas šaukštų acto. Toks mišinys ir mirkalas taip pat labai gerai sulaikys juodą spalvą nuo jos išplovimo, todėl beveik nepatirsite jokių sunkumų – spalva bus juoda, viskas bus labai gerai.

Kavos triukas

Juodus drabužius reikia ne tik mirkyti dalykuose, kurie sulaikytų juodą spalvą, bet ir pasistengti padažyti juodomis spalvomis. Natūralus juodas dažymas yra su kava arba juoda arbata. Tai labai įdomus būdas, o ir drabužiai paskui kvepės. Tik dažoma ne taip, kaip su kokiais tikrais dažais, o kur kas atsargiau. Reikia pagaminti kavos tirpalo karštoje vonelėje, o tada ten užmerkti rūbus maždaug pusvalandžiui. Galima tą daryti po to, kai rūbai jau būna praskalbti normaliu būdu. Tuomet, pamirkius rūbus, juos praskalauti švelniu būdu. Tai itin atgaivina juodą spalvą. Jeigu jūsų rūbai jau buvo nublankę ir norėjosi, kad juodi vėl būtų juodais – tai labai padės. Taip pat galite gaminti ir juodosios arbatos vonelę. Prisiminkite, kaip juodoji arbata stipriai nudažo puodelių, termosų ir arbatinukų sieneles. Ji taip pat gali įsigerti ir į jūsų juodus drabužius, palikti ten savo juodus pėdsakus ir jūs turėsite tamsiausią ir skaniausiai kvepiančią juodą palaidinę.

Rašyti komentarą